Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

EDİTÖR:    30 Mart 2016 Çarşamba, 01:01
Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi Haberi Ülkemizden Değil. Haber Çin’den.

Çin’de Taiping Lisesi’nde meydana gelen akıl almaz olayda bir lise bahçesinde çırılçıplak bir öğretmen, aynı lisede okuyan kız öğrencisine tecavüz etmeye kalkıştı. Yaşanan bu korkunç olay kameralar tarafından kayda alındı.

Bu akıl almaz olay Taiping Lisesi’nde meydana geldi. Tecavüze yeltenen öğretmenin 30 yaşında olduğu açıklandı. Sapık öğretmen öğrencilerin korku dolu gözleri arasında çırılçıplak şekilde lisede okuyan bir kız öğrenciye tecavüz etmek içinsaldırdı. Öğrenciye sarılan öğretmen öğrenciye tecavüze yeltenirken bahçede bulunan okulun diğer öğretmenleri tarafından engellendi, öğrenci kurtarıldı.

Öğle saatlerinde okul bahçesinde herkesin gözleri önünde yaşanan korkunç olayın ardından, lisenin görevlileri hemen polise haber verdi, okula çağrılan öğretmenin ailesinin ise öğretmeni tedavi için hastaneye götürdüğü kaydedildi. Öğretmenin tecavüzünden kurtulan kız öğrencinin durumunun ise iyi olduğu belirtiliyor.

Öğretmeni tarafından tecavüze uğramaktan son anda kurtulan öğrencinin ailesinin öğretmenden şikayetçi olup olmadığı belirtilmedi. Öğretmenin psikolojik sıkıntılarının olduğu ve tedavi gördüğü belirtildi.

 

Dünyadan Haber

Dünyadan

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status