12 Aralık Pazartesi okulların tatil olduğu kar tatili verilen il ve ilçeler

Hava sıcaklıklarının beklenenin üzerinde geçtiği bir hafta sonundan sonra haftanın ilk mesai gününde yoğun kar yağışı nedeniyle kar tatili verilen il ve ilçeler bulunmaktadır.

EDİTÖR:    11 Aralık 2016 Pazar, 19:52
kar tatili

12 Aralık Pazartesi okulların tatil olduğu kar tatili verilen il ve ilçeler

Giresun’a bağlı Şebinkarahisar ilçesinde iki gündür yoğun bir şekilde yağan kar nedeniyle Pazartesi günü okullar tatil edildi. Bir gün süre ile kar tatili verilen ilçede iki gündür yağan kardan dolayı yarın okulların açılmasının uygun olamayacağı kararlaştırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Oltan Balyemez tarafından yapılan açıklamaya göre Şebinkarahisar ilçesinde okullara bir gün süre ile kar tatili verildi.

Artvin’e bağlı Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde de yoğun bir şekilde devam eden kar yağışından dolayı okullar Pazartesi günü bir gün süre ile tatil edildi. Eğitim ve öğretime kar nedeni ile ara verilen ilçede kar yağışının aralıklarla şiddetini arttırdığı açıklandı. İki ilçede de kar yağışı nedeniyle eğitim öğretim bir gün süre ile tatil edildi.

Gümüşhane’ye bağlı Torul ilçesinde taşımalı eğitim yapılan okullar bir gün süre ile tatil edildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada taşımalı sistemle eğitim gören ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim öğrencilerine bir gün kar tatili izni verildi.

Liste güncellenecek.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status