Bebek katili Abdullah Öcalan Kurban Bayramında ailesi ile görüşecek

Abdullah Öcalan Kurban Bayramı nedeniyle ailesi ile görüşecek. Öcalan’a bayram nedeniyle ailesi ile görüşme izni verildi.

EDİTÖR:    10 Eylül 2016 Cumartesi, 14:37
Bebek katili Abdullah Öcalan Kurban Bayramında ailesi ile görüşecek

Bebek katili Abdullah Öcalan Kurban Bayramında ailesi ile görüşecek

Bebek katili, şehitlerimizin sorumlusu olan pkk terör örgütü ele başı Abdullah Öcalan’a Kurban Bayramı için ailesi ile görüşme izni verildi. İmralı cezaevinde kalan terörist başı Abdullah Öcalan Kurban Bayramı’nda ailesi ile görüşecek.

KURBAN BAYRAMI İZNİ

Bayram nedeniyle ailesi ile görüşeceği belirtilen Abdullah Öcalan’ın ailesi ile ne zaman ve ne kadar süre görüşeceği açıklanmadı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra başta Selahattin Demirtaş olmak üzere Abdullah Öcalan’a ulaşamadıkları ifade edilmiş, Öcalan’on sağlık durumu ile ilgili endişe duyulduğu belirtilmişti.

14-18 EYLÜL İZNİ

14 Eylül ile 18 Eylül tarihleri arasında cezaevinde bulunan mahkumlara aileleri ile görüşme izni tanındı. Bu izin terörist başı Öcalan’a da verildi. Abdullah Öcalan kardeşi Mehmet Öcalan ile bu tarihler arasında bir günde görüşme yapacak ancak görüşmenin tarihi ve saati gizlilik nedeniyle açıklanmadı.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status