EDHO 54.bölüm fragmanı verilmedi dizinin yayınlanma tarihi açıklanmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin birkaç haftadır yayınlanmayan 54.bölümü nedeniyle dizi izleyicileri sosyal medya hesabından EDHO oyuncularından Oktay Kaynarca başta olmak üzere yapımcılara da sitem ediyorlar. 17.01.2017 EDHO 54.bölüm fragmanı halen yayınlanmadı.

EDİTÖR:    16 Ocak 2017 Pazartesi, 18:29
EDHO 54.bölüm oktay kaynarca

EDHO 54.bölüm fragmanı verilmedi dizinin yayınlanma tarihi açıklanmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.bölüm yayınlandıktan sonra izleyici 54. bölümü beklerken hayal kırıklığına uğradı. Oktay Kaynarca EDHO hakkında kendisine gelen mesajlara sosyal medya hesabından birkaç kez açıklama yaparak açıklık getirmişti. Sene sonu sene başı olmasından dolayı yapımcı şirketle reklamcılar arasında her sene olan bir prosedür olduğunu belirten Kaynarca birkaç haftaya kadar dizinin tekrar kaldığı yerden devam edeceğini belirtmiş, EDHO dizi oyuncuları olarak da yeni bölümlerin çekimlerine devam ettiklerini açıklamıştı. Oktay Kaynarca’nın yaptığı bu açıklamaya rağmen EDHO 54.bölüm yayınlanma tarihi halen netlik kazanmadı.

YENİ BİR KANAL İDDİASI

Diğer taraftan dizinin birkaç haftadır ATV ekranlarına gelmemesinin nedeni olarak dizi yapımcılarının farklı bir kanalla anlaştığı iddiaları belirtiliyor. EDHO 54.bölümün farklı bir kanalda yayınlanarak diziye yeni kanalda başlanacağı iddiaları kuvvetlenmeye başladı.

53.BÖLÜMDE MERYEM UZERLİ DAMGA VURDU

EDHO son bölüm olarak 53.bölüm yayınlanmış, 53.bölümde diziye dahil olan Suzi karakterindeki Meryem Uzerli ise büyük ses getirmişti. 53.bölümden sonra yaşanacakları merakla bekleyen EDHO hayranları 54.bölümün hala yayınlanmaması nedeniyle diziye ve ATV’ye sitem etmektedir.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status