Kurban Bayramı otoyol ücretleri, köprü ve otobüs ücretleri durumu

Kurban Bayramı tatilin dokuz güne çıkması nedeniyle vatandaşların daha çok seyahat etmesi tahmin edilmektedir. Karayolları’na bağlı otoyollar ve köprülerden geçişler Kurban Bayramı tatili süresince ücretsiz olacak.

EDİTÖR:    10 Eylül 2016 Cumartesi, 14:09
Kurban Bayramı otoyol ücretleri, köprü ve otobüs ücretleri durumu

Kurban Bayramı otoyol ücretleri, köprü ve otobüs ücretleri durumu

2016 yılı Kurban Bayramı tatili sürecinde otoyol ve köprüler ücretli mi? Kurban Bayramı süresince otoyollar ve boğaz köprülerinden geçişler ücretsiz olacak. Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Kurban Bayramı süresince boğaziçi köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, üçüncü köprü ücretsiz olacak.

10 Eylül-19 Eylül Arası

Resmi Gazete‘de yayımlanan karara göre 10 Eylül gece yarısından başlamak üzere 19 Eylül Pazartesi gününe kadar otoyollar, köprüler ücretsiz olacak. Kurban Bayramı tatili süresinde vatandaşlar otoyolları ve köprüleri ücretsiz kullanabilecek. 19 Eylül Pazartesi günü saat 07:00’dan itibaren otoyollar ve köprülerden geçiş ücretli olmaya devam edecek.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI

Kurban Bayramı tatili süresince belediyeye bağlı belediye otobüsleri ücretsiz olacak. Kurban Bayramı tatilinin birinci günü olan bayramın birinci günü 12 Eylül Pazartesi’den Kurban Bayramı’nın dördüncü gününe (15 Eylül perşembe 23:59) kadar toplu taşıma araçları, belediye otobüsleri ücretsiz olacak. 16 Eylül cuma günü belediye otobüsleri ücretli olmaya devam edecek.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status