Yeniden seyirci ile buluşacak olan Behzat Ç. dizisinin yayınlanma tarihi belli oldu

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun baş rolünde yer aldığı ve milyonları ekrana kilitlediği dizi Behzat Ç. yeniden ekranlara dönüyor. Beşikçioğşu katıldığı programda Behzat Ç. dizisinin tekrar çekilmeye başlanarak yaza yayınlanacağını söyledi.

EDİTÖR:    25 Aralık 2016 Pazar, 16:47
erdal beşikçioğlu behzat ç

Yeniden seyirci ile buluşacak olan Behzat Ç. dizisinin yayınlanma tarihi belli oldu

Behzat Ç. karakterinin ünlü ismi Erdal Beşikçioğlu hayranlarına müjdeyi verdi. Beşikçioğlu Behzat Ç. dizisinin çekileceğini, yazın yayınlanacağını belirtirken bölüm sayısının ise 13 olacağını açıkladı. Behzat Ç. dizisinin yayınlanma tarihi olarak tam net bir tarih belirtmeyen ünlü oyuncu, yazın yayınlacağını belirtti.

13 BÖLÜMLÜK BEHZAT Ç. YAZIN YAYINLANACAK

Güneri Civaoğlu tarafından yapılan ve sunulan Şeffaf Oda adlı programa konuk olan Erdal Beşikçioğlu, sevilen dizisi Behzat Ç. hakkında bilgi verdi. İzleyici tarafından yeniden yayınlanması istenen dizinin 13 bölüm olarak çekileceğini açıklayan Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin yayınlanma tarihi olarak yaz ayını gösterdi.

İNTERNETTEN YAYINLANACAK

Geçtiğimiz günlerde dizinin tekrar yayınlanacağı gündeme gelmiş ve digital platform üzerinden internet aracılığı ile yayınlanması söylentileri konuşulmaya başlanmıştı. Behzat Ç. dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı şu anda belli değil. Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu tarafından verilen bilgilerde dizinin yaza doğru çekilmeye başlanacağı, yaz sezonunda yayınlanacağı vurgusu yapılırken kesin olarak Behzat Ç.nin yayınlanma tarihi bilgisi verilmedi.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status