33 ülkede ZİKA virüsü var!

EDİTÖR:    08 Şubat 2016 Pazartesi, 23:25
33 ülkede ZİKA virüsü var!

33 ülkede ZİKA virüsü var!

33 ülkede ZİKA virüsü var! Daha da artmasından korkuluyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yayınladığı son raporunda, ZİKA virüsünün şimdiden 33 ülkede görüldüğünü belirtti.

Dünya Sağlık Örgütü, Cenevre’de yayınladığı son raporunda, ZİKA virüsünün Dünyada 33 ülkede görüldüğünü bildirdi. Ulusal Sağlık Örgütü bu virüsten en çok etkilenen ülkelerin başında Brezilya ve Kolombiya’nın bulunduğu bildirdi. Raporda Brezilya’da 22 bin 600 vaka yaşandığını ve bunlardan 2 bin 800′ünün hamile kadınlar olduğu bilgisi yer aldı. Bu virüsün Brezilya, Kolombiya, El Salvador, Surinam ve Venezüella’da fazlasıyla yaygınlaştığını belirterek konunun önemine dikkat çekildi.

Sağlık Haberleri

Sağlık Makale

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum

  1. Zikaaaaa

    9 Şubat 2016 at 11:51

    Bu virüsü bilerek çıkardılar, dünya nüfusunu azaltmak için virüs çıkartıyorlar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status