Android Telefonları Nasıl Hızlı Şarj Edebilirim?

EDİTÖR:    08 Mayıs 2016 Pazar, 18:36

Android Telefonları Nasıl Hızlı Şarj Edebilirim?

Akıllı telefonlar her geçen saniye güçlendirilmiş teknik özelliklerinin yanında bizlerin önüne geliyor. Ancak geliştirilen çeşitli teknik özellikleri ile birlikte bataryalar tamamen stabil bir durumda yerinde sayıyor. Çoğu akıllı telefonun şarjı maalesef bir günü ancak tamamlayabiliyor. Bu durum ise cihazların hızlı şarj edilmelerinin önemini oldukça önemli bir yere getiriyor. Bizler ise Android telefonları hızlı şarj etme yolları konusunda süreyi kısaltarak çok daha uzun dayanmasını sağlayacak çeşitli yöntemleri sizler için bir araya getirdik.

Telefonları hızlı şarj etme

Telefonları hızlı şarj etme

Akıllı telefonunuzun şarjı bittiyse ve bir an önce akıllı telefonunuza kavuşmanız gerek ise cihazınızı kablosuz şarj özelliğini kullanmak USB’den şarj etmek çok mantıklı ve kullanışlı bir olay değil. Bu durum çerçevesi için de cihazınızı en yakın prize bağlayarak akıllı cihazınızı şarj etmek en karlı yol olacaktır. Tabi akıllı cihazınız ile birlikte gelen şarj aletini kullanmakta fazlası ile önemli bir noktadır. Akıllı cihazınızın ve bataryanızın daha sağlam olması adına yan sanayi ürünlerini kullanmak konusun da geri adım atmak en doğru hareket olacaktır.

Akıllı Telefon Hızlı Şarj

Akıllı Telefon Hızlı Şarj

Eğer ki telefonunuzun bir an önce şarj olmasını istiyor iseniz ve akıllı cihazınız şarj olurken bir arama yapmak söz konusu değil ise Android telefonları hızlı şarj etme yolları içinde dikkat etmeniz gereken bir konu da telefonunuzu şarj olur iken uçuş moduna almanız çok sağlıklı olacaktır. Ancak belirtmek gerekir ki uçuş modunu aktif hale getirmek belli bir süre 3G, kablosuz erişim, aramalar ve mesajlar gibi ihtiyaçlarınızı tamamen unutmanız gerekiyor. Eğer bu olayı göze alıyorsanız ve sizin için sorun olmuyorsa telefonunuz daha kısa süre de daha çabuk şarj olacaktır.

 

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status