Sosyal medyada yavaşlama, Facebook, Twitter, Youtube açılmıyor

Facebook ve Twitter için erişim sorunu yaşanmakta olup, birkaç saattir bağlantı sağlanamamaktadır.

EDİTÖR:    26 Ağustos 2016 Cuma, 00:23
Sosyal medyada yavaşlama, Facebook, Twitter, Youtube açılmıyor

Sosyal medyada yavaşlama, Facebook, Twitter, Youtube açılmıyor

Gece saatlerinde sosyal medya siteleri olan Facebook, Twitter ile dünyaca ünlü video sitesi Youtube’a erişim sağlanamıyor.

BAĞLANTI YOK

Facebook’a ve Twitter’a giremeyen kullanıcılar sorunun kaynağını anlayamadılar. Gece yarısında başlayan yavaşlama ve bağlantı problemi hala sürmekte ve şu anda Facebook ve Twitter için erişim sağlanamamaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya hesabı olan Facebook’a Türkiye’den erişim sağlanamıyor. Ülkemizde ikinci planda kalan ancak dünya çapında bir numaralı durumda olan Twitter’a da ülkemizden şu anda erişim sağlanamamaktadır.

DNS AYARI DEĞİŞTİRME

Facebook ve twitter kullanıcıları erişim sağlamak için DNS ayarlarını değiştirerek çözüm bulmaya çalışıyorlar. Kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube için kapandı mı? Sorusunu sormaya başladılar. Daha önceki dönemlerde Facebook ve Twitter’da yavaşlamalar olmuştu ancak bu şekilde Youtube dahil tüm sosyal medya sitelerine erişimin sağlanamaması ile ilk defa karşılaşılıyor.

Facebook ve Twitter ne zaman açılacak sorusuna kullanıcılar şimdilik yanıt bulamıyorlar.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status