Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile

EDİTÖR:    26 Şubat 2016 Cuma, 17:11
Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile

Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile

Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile bitmiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)  nöbet ücreti konusunda  açıklama yapmaya devam ediyor. Temel Eğitim Genel Müdürlüğü, 01.02.2016 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne yazmış olduğu Nöbet Görevi konulu yazıda nöbet ücreti ödemelerine ilişkin Anaokulu öğretmenlerinin nöbet ücreti alabileceğini ancak ana sınıfı öğretmenlerine nöbet ücreti ödenmeyeceğini belirtti.

Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile

Ana Sınıfı Öğretmeninin Çektiği Çile

Anasınıfı Öğretmenliği Ne Demektir?

0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanlarını ve özelliklerini tanıyan, plan ve uygulama yapma, yaparak ve yaşayarak öğrenme, meslekî alanda araç – gereç kullanma konusunda yeterli; insan ilişkileri ve iletişim, problem çözme, çocukları tanıma teknikleri, organizasyon yapma bilgi ve becerisine sahip, teknolojik gelişmeleri izleme, çocuk hastalıkları ve sağlığı konusunda bilgili, özel eğitim gerektiren çocukların bakım ve eğitimine yardımcı olma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum

  1. ahmet harputgil

    29 Şubat 2016 at 10:36

    anasınıfçı ve sınıfçılar öksüz yetim evlatlar. ne bizi koruyan düzenlememiz var ne güvencemiz var.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status