İstanbul Valisi Vasip Şahin tatil dedi, öğrenciler yaratıcılıklarını konuşturdu

İstanbul Valisi Vasip Şahin son yılların en çok takip edilen Valileri arasında zirveye yerleşmiş durumda. 9 Ocak Pazartesi İstanbul’da okulların tatil edilmesi ile birlikte öğrenciler fenomen Valileri için metiyeler dizdiler.

EDİTÖR:    08 Ocak 2017 Pazar, 20:51
İstanbul Valisi Vasip Şahin tatil dedi, öğrenciler yaratıcılıklarını konuşturdu

İstanbul Valisi Vasip Şahin tatil dedi, öğrenciler yaratıcılıklarını konuşturdu

9 Ocak 2017 Pazartesi İstanbul’da okullar tatil olur da öğrenciler boş mu durur. Yaratıcılıkta sınır tanımayan öğrenciler okulların tatil edilmesi ile birlikte ilk sevinçlerini İstanbul Valisi Vasip Şahin ile paylaştılar. Sosyal medyada vali Şahin için hazırlanan capsleri sizler için derledik.

ÖĞRENCİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

Sosyal medyada öğrencilerin ilgi odağı olan İstanbul Valisi, yeni bir kar tatili ile sevinç çığlıkları atan öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu. Kar yağışının İstanbul’da etkisini sürdürmesi, don ve buzlanmadan dolayı pazartesi okulların tatil edildiğini açıklayan İstanbul Valisi Vasip Şahin iki milyondan fazla twitter takipçisi ile rekor takipçi sayısına ulaşmış durumda.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status