İzmir kahramanı Şehit Fethi Sekin son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Fethi Sekin için tören düzenlendi. Kahraman polisin cenaze törenine binlerce vatandaş katıldı. Şehidin cenazesinde ailesi zor anlar yaşadı.

EDİTÖR:    06 Ocak 2017 Cuma, 14:31
Şehit Fethi Sekin

İzmir kahramanı Şehit Fethi Sekin son yolculuğuna uğurlandı

İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi Motosikletli Şahinler Timi görevlilerinden olan şehit polisimiz Fethi Sekin sonsuzluğa uğurlandı. Sekin, yaklaşık dokuz yıldır aynı yerde İzmir Adliyesi önünde görev yapmaktaydı. Kahraman polisimiz belki onlarca kişinin ölmesini engelledi ve bu uğurda şehit oldu.

ELAZIĞ’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Şehit Fethi Sekin aslen Elazığ’ın Baskil ilçesi Doğancık köyünden. Sekin, 1973 yılının Kasyım ayında Doğancık köyünde doğdu. 1995 yılında Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olduktan sonra Kilis’te göreve başlayan Şehit polisimiz Fethi Sekin, Bingöl’de 1999-2002 yılları arasında çalıştıktan sonra İzmir’e tayini gerçekleşti. Şehidimizin naaşı bugün Elazığ’a götürülecek ve yarın Elazığ’da binlerce vatandaşın katılması beklenen cenaze töreninde toprağa verilecek.

Öğretmenler İçin olarak şehidimize ve tüm şehitlerimize rahmet diliyoruz. Yakınlarına sabır diliyoruz. Şehit Fethi Sekin’in İzmir’deki cenaze töreninden görüntüler;

3 Yorum

 1. Ogretmen (dim)

  6 Ocak 2017 at 16:29

  Rabbim mekanını cennet etsin sehidim ne olur hakkını helal et

 2. Zeynep

  6 Ocak 2017 at 16:58

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

 3. Mehmet

  6 Ocak 2017 at 17:07

  Fatiha okuyalim arkadaslar sehitlerimize Rabbim Rahmet eylesin

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status