Devlete sızmış PKK’lı öğretmenler, PKK’lı imamlar, PKK’lı memurlar var

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici kamuda PKK lı memurların, öğretmenlerin olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

EDİTÖR:    18 Kasım 2016 Cuma, 10:13
Devlete sızmış PKK'lı öğretmenler, PKK'lı imamlar, PKK'lı memurlar var

Devlete sızmış PKK’lı öğretmenler, PKK’lı imamlar, PKK’lı memurlar var

Kamuda yürütülen FETÖ soruşturması ile birlikte PKK sempatizanlarına ogretmenlericin.com olarak sürekli dikkat çekmeye çalışıyoruz. PKK sempatizanı öğretmenlerin, memurların kamudan temizlenmesi için gerekli haber ve bilgi paylaşımlarını yaparak devlette yer edinmiş teröristlerin temizlenmesi gerekmekte olduğunu defalarca vurguladık ve vurgulamaya da devam edeceğiz. En son Derik Kaymakamımızın da şehit edilmesinde terör sempatizanı kamu personellerinin hainliğini görmüş olduk.

AKİL ADAMLAR

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici basın çalışanları ile yaptığı toplantıda açıklamalarda bulundu. Destici açıklamasında terör örgütü PKK bağlantılı memurlara dikkat çekti. Kamuda görev yapan imam, öğretmen ve memurlar arasında PKK’lıların olduğunu belirten BBP Genel Başkanı Mustafa Destici şehit vermemek için alınabilecek en önemli önlemlerden birisinin de kamuda gerekli temizliğin yapılması olduğunu ifade etti. PKK tarafından yönetilen belediyeler sayesinde terör örgütünün güç gösterisi yaptığını belirten Destici mevcut iktidarın dört yıl önceden önlem almış olması durumunda bu olayların yaşanmayacağını açıkladı. BBP olarak iktidara öneri sunduklarını, terör örgütünü muhatap almamaları gerektiğine değinen Destici kendilerinin yerine Akil Adamlar adlı heyete PKK sempatizanlarının olduğu kişilerin alındığını belirtti.

PKK’LI ÖĞRETMENLER, MEMURLAR VAR

Mustafa Destici devletin içerisine sızmış terör örgütü PKK’ ya yakın imamların, öğretmenlerin ve kamuda çalışan memurların olduğunu açıklarken, özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde çalışan kişilerin büyük bir kısmının terör örgütüne hizmet ettiğini ifade etti. Derik Kaymakamının şehit edilmesine değinen BBP Başkanı Destici kamuda buna benzer olayların yaşanmaması için terör sempatizanı PKK lı öğretmenlere, imamlara, memurlara gerekli işlemin yapılması gerektiğini ifade etti.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

2 Yorum

  1. ali

    18 Kasım 2016 at 12:20

    sende fetonun kuyruğuydun

  2. tunahan

    19 Kasım 2016 at 17:55

    Sonuna kadar katılıyorum tüm kurumlardaki pkklılar derhal temizlenmeli yoksa bu güzelim ülkede terör bitmez,hainler bitmez

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status