FETÖ’de örgüt üyelerinin deşifre olmaması için ‘zina’ talimatı verilmiş

FETÖ/PDY soruşturmasında alınan ifadelerde örgütün iç yüzü ortaya çıkmaya devam ediyor. Örgüt üyelerinin deşifre olmamaları adına zina bile yapabilecekleri talimatı verilmiş.

FETÖ’de örgüt üyelerinin deşifre olmaması için ‘zina’ talimatı verilmiş

FETÖ’de örgüt üyelerinin deşifre olmaması için ‘zina’ talimatı verilmiş

15 Temmuz hain darbecilerin soruşturmaları sürüyor. Özellikle Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde tutuklanan kişilerin ifadelerinde şaşırtıcı itiraflar ortaya çıkıyor. Subayların ifadelerinde yer alan bilgilerden en dikkat çekici olanı ise FETÖ üyelerinin deşifre olmamaları adına “zina” yapmalarına talimat verilmesi. Örgüt üyelerinin kendilerini deşifre etmemeleri adına alınacak önlemlerin yer aldığı bilgiler arasında zina talimatı dikkat çekiyor.

ZİNA YAPIN DEŞİFRE OLMAYIN

Sabah’tan Metin Polat’ın haberine göre Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturmasında ifadeleri alınan askerlerin verdikleri bilgiler doğrultusunda örgütün ahlaksız yüzü ortaya çıkarılmaya devam ediyor. Subaylardan alınan ifadelerde örgütçülerin deşifre olmaması için zina yapabilecekleri talimatı aldıkları belirtildi. Askerlerin ifadelerinde FETÖ tarafından kendilerine bildirilen alınacak tedbirler ortaya çıktı. Örgüt üyelerinin alması gereken tedbirlerin yer aldığı bilgiler arasında ahlaksız tutum ve davranışlarda da bulunmaları istendi. Zina yapmaları gerekiyorsa zina yapmalarının istendiği yeter ki örgüt üyelerinin deşifre olmamaları istenmiş.

HİMMET PARASI VERMEYENE ARABASI SATTIRILMAYA ÇALIŞILMIŞ

FETÖ için toplanan himmet parası vermeyen bir askere arabasını satması istenmiş. Ayrıca örgüt üyelerine kız arkadaş, içki ve sigara yasaklanmış. Ancak zorda kaldıkları zamanlarda kız arkadaşlarının olması gerektiği, gerekirse içki ve sigara kullanmaları hatta zina yapmaları da belirtilmiş. Örgütten olduklarının anlaşılmaması için yapılacak bu fiillerin mubah olduğu üyelere anlatılmış.

İÇKİ ŞİŞELERİNİ KAPIYA BIRAKIYORDUK

İfadesi alınan diğer kişi ise ifadesinde içki içmediklerini ama içki içiyor gözüktüklerini belirtti. Dolaplarında sürekli içki bulundurduklarını, içkileri lavaboya döküp boş şişeleri de kapının önüne bıraktıklarını söyleyen asker dışarıdan içki içiyor sanıldıklarını belirtti. Alınan bu tedbirlerle FETÖ mensubu olduklarını gizlediklerini vurgulayan şüpheliler ağbileri tarafından verilen bu talimatlar doğrultusunda hareket ettiklerini ifade ettiler.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Yuhhhhh!!!!zaten böyle insanların aklına uyanın ben aklina aaa..lütfen akla karayı bir an evvel ayiklayın. Bu kansizlarla bir tutulmak çok canımı yakıyor.

    • Bence de bu ihanetin içinde anılmak istemiyorum artık , kanıma çok dokunuyor yeter artık, Ne soru çaldık ne de böyle ikiyüzlü davrandik neysek oyuz,bizi bilen bilir

  2. maalesef açığa almalarda iftira mağdurları olduğuna dair ciddi duyumlarım var..insanların onurlarıyla oynamak bu kadar kolay olmamalıydı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM