Nüfusa Kayıtlı Olan İle Atanamama Kalktı

EDİTÖR:    26 Şubat 2016 Cuma, 18:28
Nüfusa Kayıtlı Olan İle Atanamama Kalktı

Nüfusa Kayıtlı Olan İle Atanamama Kalktı

Nüfusa Kayıtlı Olan İle Atanamama Kalktı memurlar raha edecek! Devlet memurlarından bazılarının nüfusa ayıtlı olduğu ile atanamama yasağı kalktı, artık bu memurlar da nüfusa kayıtlı oldukları illere atanabilecek.

Tüm memurlar için geçerli olan Genel Yer Değiştirme Yönetmeliği‘nde değişiklik oldu.

Yapılan değişiklik sonrası,

Vali, kaymakam, bölge müdürü, başmüdür, il ve ilçe müdürleri, emniyet müdürü, emniyet amiri, milli eğitim müdürü, defterdar, mal müdürü, kadastro müdürü, tapu sicil müdürü, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü, Nüfus Müdürü ve bunların yardımcıları, taşra teşkilatında görevli şube müdürü, müdür, il ve ilçe müftüsü ve bunların yardımcıları ile koruma ve güvenlik hizmetlerini yürüten personelin, nüfusa kayıtlı olduğu ile veya Nüfusa kayıtlı olmamakla birlikte, en az 15 yıl müddetle devamlı olarak ikamet ettikleri ile atanmalarını engelleyen yönetmelik hükmü yürürlükten kaldırılmıştır.

 

Kamu Haberleri, Kamudan Haber

Kamudan Haber

 

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum

  1. sercan karataş

    29 Şubat 2016 at 10:35

    Darısı öğretmenlerin başına.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status