Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

EDİTÖR:    27 Şubat 2016 Cumartesi, 23:59
Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar

Saçla, Sakalla, Kravatla Uğraşanlar olduğu sürece işimiz yaş! Validen Okul Müdürüne ‘Sakal’ Fırçası!

Çorum Valisi Ahmet Kara, Alaca İlçesi’nde ziyaret ettiği bir lisede okul müdürünü sakallı görünce tepki gösterdi. Vali Kara, “Bu yüzünüzün hali nedir böyle? Sakalını kes ya da okul müdürlüğünü bırak” dedi.

Çorum Valisi Ahmet Kara, dün bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Alaca İlçesi’ne gitti. Burada ‘İşte Kadın Eli’ projesi kapsamında KOSGEB ’ten girişimcilik kursu alan ve kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika teslim törenine katıldı. Ardından da okul ziyaretleri gerçekleştirdi.

Vali Ahmet Kara, Alaca Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu’na giderek burada incelemelerde bulundu.

Kendisini karşılaşan Okul Müdürü Kasım Kütük’ün sakallarını fark edip, “Bu yüzünüzün hali nedir böyle? Sakalını kes ya da okul müdürlüğünü bırak. Böyle müdürlük yapılmaz” dedi.

Okul Müdürü Kütük, Vali’nin tepkisi karşısında sessiz kaldı.

 

Kamu Haberleri, Kamudan Haber

Kamu Haberleri

KamudanHaber

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

2 Yorum

  1. Özgür

    28 Şubat 2016 at 13:15

    28 şubat zihniyetinin kalıntıları bunlar. Kimse milletin özgürlüklerinin önüne set çekemez. Ve bu millet ÇORUM VALİSİNİ de özgürleştirecektir…!

  2. sercan karataş

    29 Şubat 2016 at 09:59

    Bırakın artık şekilciliği. Biraz yaratıcı olun yapıcı olun proje üretin. Öğretmenleri idarecileri rahat bırakın uğraşmayın da herkes işini yapsın. 5442 sayılı kanunda valinin o kadar görevi varken, tek bu mu kaldı uğraşacağınız !

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status