Son Dakika! FETÖ’den Kaymakamlara Bank Asya’ya para yatırmama talimatı!

Bank Asya’ya para yatıran, hesap açan kişilerden FETÖ bağlantısı gerekçesiyle kamudan binlerce personelin ihracı gerçekleşti. Fethullah Gülen’in Kaymakam olan örgüt üyelerine Bank Asya’ya para yatırmayın talimatı verdiği ortaya çıktı.

Son Dakika! FETÖ’den Kaymakamlara Bank Asya’ya para yatırmama talimatı!

Son Dakika! FETÖ’den Kaymakamlara Bank Asya’ya para yatırmama talimatı verilmiş. Bu ifadeler soruşturma sürecini değiştirebilir.

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturmasında çok sayıda Kaymakam gözaltına alınmış FETÖ bağlantıları olan Kaymakamlar tutuklanmıştı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturmada Emniyet Birimleri de dahil olmak üzere Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) büyük titizlik göstermektedir. Soruşturmada yeni ayrıntıların ortaya çıktığı görülmektedir. Etkin pişmanlıktan yararlanıp itirafçı olan ve 100. ve 102. dönemlerde atanan Kaymakamların imamı olan kişi FETÖ’nün Kaymakam düzeyindeki yapılanmasını anlattı. İtirafçının ifadesinde yer alan bilgiler kamudan ihraç edilen kişilerin ihraç kriterlerinde değişikliğe gidilmesine neden olabilir. Çünkü itirafçının verdiği bilgilere göre Fethullah Gülen’in Kaymakamlara Bank Asya’ya para yatırmama talimatı verdiği anlaşılmaktadır. Bu itiraf ile MEB personeli başta olmak üzere Bank Asya kriterinden dolayı meslekten ihraç edilen binlerce kamu personeli için yeni bir gelişme yaşanacağa benziyor.

SADAKATLERİNE GÖRE SORU VERİLİRDİ

FETÖ soruşturmasında meslekten ihraç edilen, açığa alınan, görevde olan çok sayıda Kaymakamın ifadeleri alındı. Soruşturma sürecinin devam ettiği yetkililer tarafından belirtilirken ifadeler doğrultusunda tutuklanacak Kaymakam sayısının artacağına işaret edilmektedir. İtirafçı olarak ifade veren Kaymakamların imamı Y.A. Kaymakamlık yapılanmasını anlattı ve FETÖ2nün mülki idare amirleri üzerindeki etkisini ortaya çıkardı. Kaymakam adaylarının dörder beşer kişi olarak özel evlerde kaldıklarını belirten itirafçı o evlerden sorumlu kişilerin de kod adlarının olduğunu belirtti.

Evlerde kalan ve sınava girecek olan Kaymakam adaylarına sadakatlerine göre soru verildiğini açıklayan Y.A., kimine yüzde 60 kimine ise yüzde 80 oranında soru verildiğini vurguladı. Sınavdan önce her eve özel olarak seçilmiş ağbiler gönderildiğini belirten Y.A. sınava girecek Kaymakam adayları ile yapılan sohbetlerde adaylar motive edilirdi açıklamasını yaptı. Sınava gireceklere ağbiler tarafından soruların verildiğini, gece sorulara çalışan adayların sabah da sınava girdiği açıklamasını yapan itirafçı, verilecek sorularda adayların sadakatinin önemli yere sahip olduğunu belirtti.

MÜLAKAT İÇİN ÖZEL ODA OLUŞTURULUYORDU

Kaymakamlık yazılı sınavından başarı olanların yine ağbiler tarafından özel olarak oluşturulan yurtların ve pansiyonların odalarında kaldığını belirten itirafçı Y.A. beşer ve altışar kişilik oluşturulan bu gruplarda Kaymakamlık mülakat sorularının verildiğini anlattı. Fethullah Gülen’in ByLock uygulaması üzerinden Kaymakamların çocuklarını dahi belirlendiğini açıklayan Y.A. Kaymakamlar için özel tedbirler alındığını açıkladı.

BANK ASYA’YA PARA YATIRMAYIN, ÇOCUKLARI ÖZEL OKULLARINA GÖNDERMEYİN

ogretmenlericin.com olarak bundan sonraki yazılanlara lütfen dikkat etmenizi istiyoruz. İtirafçının verdiği bilgilere göre Kaymakamlar cemaatin olan NT mağazalarına giremezlerdi. Fethullah Gülen bunu yasaklamıştı. Kaymakamların çocuklarını cemaatin özel okullarına göndermeleri yasaktı bilgisini de veren Y.A. ayrıca Gülen tarafından özel olarak verilen talimata göre Kaymakamların Bank Asya’dan hesap açmalarının, para yatırmalarının yasaklandığını vurguladı.

BİZ SÖYLEMİŞTİK, KRİTERLER DEĞİŞMELİDİR, İNCELENMELİDİR

Kamudan haber içerikleri ile bilgi pompalayarak yayın yapan sitelerden farkımızı her defasında söylüyoruz dile getiriyoruz. Bizim analizlerimize göre gerçek FETÖ ve kripto FETÖ cülerin tespit edilmesi her şeyi ortaya çıkaracaktır. Meslekten ihraç edilen öğretmenleri ve kamu personelleri dinlenmelidir. İfadeleri alınmalıdır. Kaymakamların Bank Asya’ya para yatırmaları, hesap açmaları yasaklanmışken faizsiz diyerek o bankadan hesap açtı diye bir öğretmenin, hemşirenin, doktorun meslekten ihraç edilmesi gerçek FETÖ bağlantılarını ortaya çıkarmaz. Çocuğu başarılı olan ve kolejden burs kazanan bir memur oraya çocuğunu gönderdi diye ihraç ediliyor ancak FETÖ üyesi kaymakamlar çocuklarını yapılanma içerisindeki okulların kapısının önünden dahi geçirmiyor. Yetkililer bu ifadelerden yola çıkarak ihraç kriterlerini tekrar değerlendirmeli, inceleme ve soruşturma süreci ile suçsuz olanlar ayrılmalıdır. Önümüzdeki dönemde üst düzey FETÖ bağlantısı olan kişilerin ifadeleri soruşturmaya ve ihraç sürecinde değişikliklere yol açacaktır düşüncesindeyiz.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

56 yorum

 1. Darbeyi yapanın da,açık- gizli maddi-manevi destekleyenin de Allahım zelil ziyan kahr-u perişan etsin. Benim ihraç olmama sebep olan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.Sendikanın açılmasına izin verip, binlerce okula yazısı gönderilmiş, üyelerine 15 temmuz da dahil aidat ödenmiş. Eee bu durumda benim suçum ne? Bu yapının kirli planları -oyunları biliniyor idiyse niye sendika açtırıldı, açık tutuldu.Sendikayla ilgili en küçük işlem yapılmadı. Anlamıyorum. Allahım sana güveniyorum…kuru- yaş ayrılsın artık…İnşallah tekrar detaylı incelemeler yapılır…

 2. PEKİ DARBE BAŞARILI OLMUŞ OLSAYDI. O SAF DUYGULARLA SENDİKAYA ÜYE OLANLAR ÜYELİKTEN İSTİFA EDECEKLER MİYDİ? BANK ASYADAN PARALARINI ÇEKECEKLER MİYDİ? YOKSA ARTIK KAYMAK YEME ZAMANI MI DİYECEKLERDİ? TARAF SEÇTİNİZ KAYBETTİNİZ BARİ AĞLAMAYIN!!!!

  • Darbeden aylar önce istifa etmiş olmama rağmen ihrac edildim . Ama emin olun 15 temmuzda darbe başarılı olsaydı dediğiniz gibi bu hainlikten dolayı mutlu olup oh şimdi kaymak yeme vakti demezdim. Böyle birşeyı düşünmeZdimi bile . Ama gun haklının günü değil maalesef sesimizi duyan olmadığı için. Yorum yaparken dikkatli olun lütfen

 3. Fetöcüler din adına masum insanların hem parasını hemde geleçeğini çaldı. Onlar çalarken kimse bunlara dur diyemedi tüm yetkiler elinde istediği gibi at koşturdular. Sonra birileri fark edince safhane duygularla allah rızasını düşünen insanları kullanmaya başladılar üst düzeydeki kişileri deşifre etmemek için onları ne sendikaya üye ettiler nede banka hesabı açtırdılar. safhane duygularla gönül vermiş insanlara baskı yaptılar hem sendikaya üye yapmak için hemde bankaya para yatırılması için sendikaya üye olmamız için ayağınınızın altını öpelim diyenler yalvaranlar, akşam çat kapı çıkıp gelenler şu sendika işi ne oldu diyenler, hal hatır sorup ilgilenenler şimdi ihraç edilenlerden daha çok fetö düşmanlığı yapıyor gibi görünerek ihraç olanlar sanki kendileri yüzünden ihraç olmamış gibi davranmalarına anlam vermiyoruz. Demkki hiç saf olmasaydınız deyip halimize gülüyorlar. LÜTFEN YETKİLİLER BİZİM BİR SUÇUMUZ OLMADIĞINI SİYASİLER GİBİ BİZİDE KANDIRDIKALRINI GÖRÜN. HALİMİZİ ANLAYIN. NEDEN KİMSE GÖRMÜYOR, DUYMUYOR YADA ANLAMIYOR. ANLATTIKLARIMIZ ANLAŞILIR MI DEĞİL?

  • Hocam elinize sağlık nekadar doğru yazmışsınız, adalet eninde sonunda yerini bulacak ama haksızlığa uğramak çok zormuş, eşim çocuklarım annem babam eşimin ailesi herkes perişan, Rabbim duy sesimizi

 4. Sayın Editör, Bankasya ya Haziran 2013 de düğün hediyesi altınlarımızı, kasa ücreti almaması ve 3 ayda 1 çeyrek altın hediye etmesi sebebiyle eşimin adına yatırdık. 17-25 aralık darbe girişiminde tehlikenin farkına varıp TL karşılığını Mart 2014 de çektik ve hesabı kapattık. Bunun haricinde yakınından dahi geçmediğim bu FETÖ belası ile iltisaklıyım diye Mühendis olarak çalıştığım Üniversiteden 05.09 da ihraç edildim. Üstelik 677 sayılı KHK listesinde adım yayınlanarak yeniden ihraç oldum ( Benim gibi tüm kurum tarafından ihraç olanlar bu listeye girdi). Şimdi soruyorum değerli devlet büyüklerimize gece geç saatlere kadar mesai yapmanın, 2-3 kişinin yapacağı işi tek başına yapmanın, bilgi işlem çalışanları özelde çok yüksek ücretler alırken düşük ücrete razı olmanın, vatanını ve milletini canınından çok sevmenin bedeli bu mu? Gerçek FETÖ cüler çoktan kendilerini gizledi. Bankasya ya para bile yatırmamışlar. Ama elbet Allah ın adaleti tecelli edecek. Allah var Gam yok….

 5. Asıl fetöcüler bir yere üye olmamış kendini gizlemiş zaten.İhraç olan sendika üyeleri gizlemeye gerek duymayan ibadet tabakası.Bunu bilmeyen devlet büyüğümüzün olmadığını düşünüyorum.Lütfen yapılan bu yanlıştan biran önce dönün ve bizleri daha fazla çöküntüyle başbaşa bırakmayın.Dayanacak gücümüz kalmadı.

 6. Sayın editör bildiğim kadarıyla 672 sayılı khk mecliste görüşülmedi. Eğer meclisten geçmezse ohal bittiğinde khk geçersiz mi olacak.

 7. Devlete katil devlet diyenler görevde, asıl fetöcüler görevde. Biz gibi saflıktan sendikaya üye olanlar ya da bankada üç beş kuruş parası olan hiçbir şeyden haberi olmayanlar ihraç. Bir de biz ana gövdeymişiz. Bu nasıl iş anlamadım devletimizin çok geç olmadan bu yanlıştan döneceğini ümit ediyorum.

 8. Ben öncelikle syn editöre teşekkür etmek istiyorum Allah razı olsun. Konuya bakış açısı aslında siyasilerin de yalnız kaldıklarında kendilerine yönelttikleri bir bakış açısı. Devletimize bu konuda Rabbim yardımcı olsun. Ülkemiz 15 temmuzda bir şok yaşadı ve bu şoku milletin üzerinden atmak ve oluşan bu kin ve nefreti hafifletmek için bir reaksiyon gösterdi. Devlet bilmiyor mu bu cemaatin alt tabakasının terörist olmadığını.biliyor ancak gerçek fetöcüleri tutan bir kriter olmadığı gibi en yakınları dahi kripto olduğunu bilmiyorlar. Burada bir baba iki oğlunu şikayet etmiş.durum o kadar vahim. Bu yapıya ilişkin halkta da biriken öfke uzaktan yakından tanıdığı kim varsa halkı şikayet etmeye itti. Alt komşusunun okula çocuk gönderdiğini bilen ayşe teyze. Yan komşusuna gazete geldiğini gören hasan amca. Zamanın da bu yurtlarda kaldığını bilen ve haaaa bu başka türlü kamuya yerleşemezdi zaten diyen. Bakkal emin amca şikayet mekanizmasına sarıldı. Şikayet doğru mu ? evet bilgiler doğru lakin terörist olan çocuk o çocuk değil. O çocukta şu an toplum içinde kendini yalnız hissediyor. Kandillerde susmayan telefonu artık arayan hiç kimse yok neden çünki insanlar başımıza bir şey gelmesin diye korkuyor. Gelinen nokta da devletin gerçek fetöcüleri tam anlamıyla bulamadığı için soruşturma lara garibanlar üzerinden devam ediyor çünkü onlarin yalan söylemeyeceklerini de biliyor. birgün masumlar geri döner ancak bu çekilen sıkıntılar ve alnimiza yapıştırılan yafta işte o koyuyor adama yoksa halepli müslüman kardeşlerimizden daha zor bir imtihan da değiliz Rabbim tüm mağdurlara dayanma Sabri ve görevine geri iade edilmeyi nasip eylesin. Devletimize de suçluyla suçsuzu ayırabilme mekanizması kurma kabiliyeti versin. Birde son olarak darbe gecesi çıkan ve vatanını savunan arkadaşlara söylüyorum o gece canimizdan olmak için dışarı çıktık dogrumu işimizden olmuşuz çok mu vatan kurtuldu elbet suçsuzlar dönecektir sabredin.

 9. Halebi gordukce kendi derdimi unutuyorum, Rabbim butun zulum altinda olanlara yardim etsin ve sehitlerimizin ailelerinin sabirlarini artirsin

 10. Bende ihraç olmuş bir hemşireyım.Bu siteyi umutla, ümitle iyi haber yayimlayacak diye sürekli takip ediyorum. Teröre destek veren kişiler vicdansiz, duygusuz vb.olur ama ben ve eminim diğer kişilerde şehit polislerimiz için günlerdir gözyaşı döküyor, vallahi billahi bizi ihraç edenler yanlışlık yapıyor, sadece resmi evraktan dolayı nasıl karar verilir, insanın duygularının hiçmi önemi yok, Sayın editör lütfen yetkililere ulaşmasi icin hislerimizde tercüman olun ve konuyu sürekli gündemde tutun . ne diyelim hasili bu insanlarinda bir sahibi vardır elbet

 11. Rabbimmmm…IMDAT IMDATTT..BU ULKEYE SEVDALIYIM. HERSEYINE SEVDALIYIM VARLIKTATA YOKLUKTATA SEVDALIYIM…LAKIN SIMDI BU SEVDAM SORGULANIYOR….ALNIMA KARA LEKE CALINMAYA CALISILIYOR AMA SEN KULLARINA SAH DAMARLARINDAN DAHA YAKINSIN SEN BENI BENDEN IYI BILIRSIN SANA BINLÉRCE KEZ SUKURKI VICDANEN RAHATIM…SEN SENI SEVMYENLERE BILE MERHAMETLIYKEN ELBETTEKI SENI SEVENLERI UNUTMAZSIN…SANA INANCIM DIRAYETLI OLMAMI SAGLIYIR …. BU ARADA DUNYANIN HIC BIR YERINDE KRITER OLARAK KABUL EDILMEYECEK BANKA YUZUNDEN IHRAC OLDUM…..BANA KOMSUM SOYLEDI FAIZSIZ KAZANCMIS DIYE YATIRDIM TEMMUZDA OGRENDIM BANKANIN ACILISINDA KIMLERIN OLDUGUNU KIME FINANSOR OLDUGUNU

 12. sunu anladim. muslumanimvdeyip dindar gorunup zulm edenler var bu ulkede. namaz kilip oruc tutup ahirete inanmayan ne ck insanimiz varmis bunu ogrendim

 13. Aysun isimli arkadas hangi ildesiniz merak ettim.esimle ben ikimiz ihrac olduk.valilige de dilekce verdik.ama hic ses seda yok.sendika uyeligi var miydi

   • Benim sadece sendika eşim de sendika ve 2013 Mayıs tan beri boş olan banka hesabı vardı..Bursa. ..Bugünler eninde sonunda geçecek. ..Ama çok zor geçiyor…Rabbim tüm masum mağdur insanların yardımcısı olsun. Rabbim evlatlarımıza merhamet etsin ve bu çok zor günler tez zamanda sona ersin inşallah. ..

     • Evet…Bir de burda bazı arkadaşlara da sms geldi.benzer içerikli..Malesef ihraçlarda iller ve bakanlıklar arasında farklılıklar vardı. Sanırım bu konuda da var. İnşallah tüm herkes tekrar incelenir.Söyledikleri gibi kurumlarından ve daha detaylı..

 14. Artik bu haksizliga son versinler.bizi ekmegimizden ettiler itibarimiz kalmadi.milliyetci vatansever meslegine asik bir ogretmenim.bircogumuz bunlari haketmedik.ya nasil sesimizi duyuracagiz nasil? Allah kimseyi caresiz birakmasin…

 15. Banka ve sendika suç olamaz ve cezası da ihraç olamaz. Olursa; buna rıza gösteren herkes vebalini çekecektir.

 16. Az önce kardesimden haber aldim.koguslarin a televizyon almışlar. Haber izleyip psikolog un verdiği haplarla uyuyormus…. aglamaktan helak oldum.sirnak..silopi…mucahidiiimmm yavrum. .. bogazima düğümlendi lokmalar..askerime polisime kurban olurum.bugun isyerine cevik kuvvet ekip geldi yuzlerine baktim vatan sevgisi dolu onlarada kiyan da feto de ayni .terore lanet olsun.

 17. Allahim artık yeter göster adeletini bizim dayanacak gücüm kalmadı vallahi her gün bankalar arıyor ve çocuklarıma ekmek goturemiyorum ne olur yeterrr.Ya ben sucluysam disirida ne işim var.Ne olur artık vebal altına girmeyin yeter yeter

 18. Sayın Editör , birsey sormak istiyorum. ..Yanıtlarsanız sevinirim. ..Valilik itiraz dilekcelerimize il mem den mektup geldi.Eşime de banada…Burda dilekcemizin bakanlık personel işleri gibi biryere sanırım gönderildiği ve belirtilen sayıyla takip edebilecegimiz yazıyordu..Çevremizde araştırdık…Aynı anda başvuru yaptigimiz arkadasa böyle bir şey gelmemiş. (Onun eşi görevde ) Karı Koca ihraç olan 3/4 arkadaşa da gelmiş. Bu durum tesadüf mü yoksa nasıl yorumlarsınız acaba ?

 19. Allah razı olsun kardeşim benim gibi binlerce öğretmen i dile getirdiginiz için.Sendika yok banka tekrar bakılmalı vâkit geçiyor.

 20. VAAAY ARKADAŞ ZATEN ASIL FETÖCÜLER GEZİYO YAA BİZ HABERİ OLMAYAN ÖĞRETMEN SIRF BANKADA HESAP AÇTIK DİYE İŞTEN ATILDIK YA O ZAMAN HESAP AÇANDA AÇMAYAN DA SUÇLUDUR ARKADAŞ BUNUN AYRIMINA BÖYLE VARAMAZSINIZ.. HERKES ALTTAN ALTTAN İŞ GÖTÜRMÜŞTÜR ZATEN. BEN YARIYIL TATİLİ GELMEDEN GÖREVLERİMİZE DÖNECEĞİMİZE İNANIYORUM LÜTFEN ALLAH AŞKINA YETER ARTIK

 21. İşin mutfağında olanlar zaten ne bankasya ya bulaşmış ne de sendikaya girmiş sendikaya girenlere de sonradan sendikadan çıkın talimati verilmiş peki nasıl ayırt edilecek masum olanlar ile niyeti bozuk olanlar, bence görevi kötüye kullanma durumuna elindeki yetkileri başka insanların istekleri için kullanmış mı belki buna göre ya da İsmail Koncuk beyin dediği gibi 15 temmuzdan sonra ki tutumuna en önemlisi de suça göre ayırt etmeliler.Ben ihraç edildim ama suç işlemedim görevimi kesinlikle kötüye kullanmadim benim durumumda bir sürü insan var sabırla bekliyoruz .

 22. suçumu soranlara sendikanın kuruluşunu gösteren resmi yazıyı gösteriyorum.ne yapayım. suçumu da bilmiyorum ama tahmin işte…

 23. O kadar egitim senli goreve iade edildi de sayin koncuk bas bas bagiriyor turk egitim senli ihraclari dondurmeye gucleri yetmiyor mu?

 24. Bu hainler şeytana bile papucu ters giydirir tüm istihbarat servisleri ders almali.Ne yazıkki devlet halâ aldatıliyor gerçek feto ve terörist olan alçaklar ne sendika ne dernek ne bankaya bulaşmadilar (yönetici ve idarecileri)hariç elebaşlarinda bunların hiç birini bulamazsınız.olan tabandaki bir çok saf memura oldu işsiz ve aşsiz kaldılar.bunlara dikkat edilerek ,doğru yanlış bir an önce çıkartılması.yoksa feto nün istediği oluyor

 25. Bu tip şeylerin devamı gelecek galiba.Bunun için de yapılması gereken kriter endeksli ihraçlar yerine, yargı yoluyla ve sağlam delillerle gidilmeli.Fethullah ggülen, Allah tan bi şey isteseydi o da bu kadar insanın ihraç edilmesi olurdu. İhraçlar fetönün ekmeğine yağ sürdü.

 26. Sayin editor lutfen magduriyetleri gundemde tutun sizin kadar kimse bahsetmiyor artik.unutulacagiz diye cok korkuyoruz.coluk cocuk kar kiyamet perisaniz.hic mi bi isik yok geri donuslere dair.

 27. Icinde 50 tl bulunan ve kapatilmis bir banka hesabindan ihrac edildim.yuklu para yatirmadim duzenli para transfer etmedim.kapatilmis bir hesap sadece.ne sendika ne dernek ne bylock ne gazete hicbirsey yok.uzaktan yakindan alakam yok. Kapatilmis hesap kritermi olur yaa

 28. Sayın editör duyarlılığınız için Allah razı olsun.İhraçların haksız noktaları vicdanları rahatsız eden yönlerinin olduğu muhakkak.Zaten hükümet kanadı da sık sık kendini savunarak bu görüntüye ortak oluyor. sizde haberlerinizle bunu dile getiriyorsunuz.İhraç kriterleri isabetli olmadığı aşikarken bunu haber yapmanın erdemini gösteriyorsunuz.

 29. Sayın editör biraz önce bankasya da 10 lira 30 kuruş param olduğunu öğrendim malum sendikaya 2014 Şubat giriş 2014 ağustos çıkış 1 eylülde ihraç oldum.ben bu vatan için canımı veririm asla vatanıma milletime ihanet etmedim etmem allah şahit devletimiz elbet sesimizi duyacaktir size çok teşekkürler gündemde tuttuğunuz için

 30. Söyledikleriniz tamamen temenniden ibaret.İnsanların umudun kırıntısını aradığı şu günlerde Söylediklerinize bel bağlıyor.O sebeple geçen günlerde kriterler esnetiliyor fason haberiniz gibi haberler yaşamamak için dikkatli olun lütfen.

  • Aynı haber pek çok gazetede de çıktı. Kaynağının bu site olduğunu sanmıyorum.
   Ben sitenin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama iyimserliğin fazlasına da gerek yok. Meb’den yapılan son açıklamada sendikaya sizi üye yapan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunun ya da ikna edici deliller sunun diyor. Bulunsak yargılamaların bitmesine çok var, herkes de yeterince ikna edici olamayabilir. Kalemimiz kırılmış gibi. Ohal bite hayrola.

   • Sayin editor yakin zamanda gerceklesmese bile yazdiklariniz rahatlatiyor, Ben sunu merak ediyorum, bu haberlerinizi bahceli gibi buyuklerimiz duyuyormu? Niyetleri ne, ins ohal kalkar ve kalkinca bu krlterler esnetilir

 31. Tüm yorumlara katılıyorum. Editör zaten “editör diye yazılır, ADAM diye okunur:)
  Evet gelelim “Kripto” hususuna: gerçek FETÖcü olan, “İBADET” modunda olmayan, banka, okul,bağış ve sendika işlerine bulaşır mı?????
  Sn.Koncuk’un dediği gibi: Bu kördüğümü çözmek için milat; 15 Temmuz ve akabindeki tutum ve davranışlar olmalı. Bylock(aktif kullanan) zaten açık delil.
  Bir öneri: İhraç memurlar, sözleşmeli olarak iade edilse ve 3-5 yıl gözlense bu sürenin sonunda FETÖcü olmadığına karar verilenler kadroya dahil edilse….

  • Katılıyorum size hatta 3/5 değil istedikleri kadar hatta yine 2/3 maaş versinler razıyım yeter ki mesleğime döneyim. Başlarda gri memurluk dillendiriyorlardı…inşallah böyle bir şey yapsalar keşke

   • Suçum yok ki sözleşmeli öğretmenliğe razı olayım.Hakkım olanı Hak’tan bana /bize lutfetmesini diliyorum

 32. Bütün yetkililer konuşmalarında bu yapının 40 yıldan beri kendini gizlediğini söylüyor ama resmi olan yasal olan sendika üyeliği yüzünden insanları ihraç ediyorlar. Sinsi dedikleri kendini gizlenmiş dedikleri bir örgüt neden gerçek üyelerini böyle şeylerle açık etsin. Devlet yetkililerimiz bunu biliyor olmalı d

 33. insallah.lutfen hep gundemde tutun konuyu. onemli mercilere ulastirabilursenuz ne mutlu bize.mesela m.e.bakanina

 34. Rabbim bu ne biçim bir yapı ki binlerce ailenin ocağına ateş düşürdü. Binlerce insan sadece faizsiz diye hesap açtı yada saf duygularla sendikaya üye oldu.ama Rabbim bu dualarimiz a ınsaalh karşılık verecek.tüm masum ve tertemiz niyetle sadece Rabbimin rızasını kazanmak için en alt kesim olan binlerce magdur olan insanların duaların elbet karşılık verecek.sabır sabır sabir.hayır ve ser rabbimden geldiğini biliyor ve sabrediyoruz çok zor olsada.sayın editor um sizede bu konuyu gündemden dusurmediginiz için binlerce kez teşekkür edyorum. Rabbim razi olsun temiz niyetli tüm insanlardan.

  • PEKİ DARBE BAŞARILI OLMUŞ OLSAYDI. O SAF DUYGULARLA SENDİKAYA ÜYE OLANLAR ÜYELİKTEN İSTİFA EDECEKLER MİYDİ? BANK ASYADAN PARALARINI ÇEKECEKLER MİYDİ? YOKSA ARTIK KAYMAK YEME ZAMANI MI DİYECEKLERDİ? TARAF SEÇTİNİZ KAYBETTİNİZ BARİ AĞLAMAYIN!!!!

   • Senin gibi dusunenler bu dediklerini yapabilirdi.Aglayan yok herkes hakkini yasal yollarda aramaya calisiyo.isterimki sen agla camur attigin icin acaba ile yargiladigin icin !!!

   • banka banka. anlayabiliyormusun ban-kaaa. anladinmi.algilayabildinmi.b-a-nK-aaaaa. darbeyle nasil bagladin bankayi.hadi zoru basardin ilgiyi kurdun bu bankayi acanlar daha suclu degipmi???? lamba yandimi?!!!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM