Ağustos Ataması Olmayabilir!

EDİTÖR:    11 Şubat 2016 Perşembe, 00:32
Ağustos Ataması Olmayabilir!

Ağustos Ataması Olmayabilir!

Ağustos Ataması Olmayabilir! Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TGRT Haber’de yaptığı açıklamada, Ağustos ayında öğretmen alımı olmayabileceğini açıkladı.

TGRT Haber’de konuşan Milli Eğitim Bakanı Avcı, öğretmen atamalarını Şubat’ta yapmayı planladıklarını ve Ağustos ayında öğretmen ataması olmayabileceğini açıkladı.

Bakan Avcı programda şöyle konuştu:

“Biz bütün atamaları Şubat’a endekslemeyi düşünüyoruz. Bu Ağustos’ta atama olmayabilir. Çünkü Ağustos’ta atama yaptığımız zaman bu kez birinci yarıyılı aynı şekilde kullanmamız gerekir.”

Ağustos ataması olacak mı? Ağustos ataması kontenjan dağılımı açıklandı. 2016 Ağustos ataması kontenjanlar açıklandı, 2016 Ağustos ataması olacak mı?

 

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum

  1. sergen

    11 Şubat 2016 at 09:55

    Eee seçim bitti artık. Hiç şaşırmadım

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status