Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

EDİTÖR:    20 Mart 2016 Pazar, 21:41
Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel

Facebook ve Twitter Durma Noktasına Geldi, Sorun Genel Mi, Yoksa Yavaşlatıldı Mı? İstiklal Caddesinde gerçekleşen canlı bomba saldırısından sonra Facebook ve Twitter aşırı derecede yavaşladı, bu yavaşlama hala sürüyor. Facebook ve Twitter kullanıcılarından erişim sağlayamayan daha var.

Facebook ve Twitter Neden Yavaşladı? Facebook ve Twitter Engellendi Mi?

Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine erişim özellikle son 24 saattir düzgün bir şekilde sağlanamıyor. İstanbul’daki İstiklal Caddesi saldırısı sonrası Twitter ve Facebook’ta yaşanan yavaşlık ve erişim sorunu hala devam ediyor. Twitter ve Facebook’a giriş yapamayan, aşırı yavaşlıktan dolayı şikayet eden kullanıcılar “Facebook  ve Twitter kapandı mı?” sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.

Facebook ve Twitter’da yaşanan yavaşlık, kopma, giriş yapamama sıkıntılarından dolayı açıklama yapılacak mı bilemiyoruz.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status