Kaçırılmaya Çalışılan Aday Öğretmen Arabadan Atıldı

EDİTÖR:    12 Nisan 2016 Salı, 18:06
Kaçırılmaya Çalışılan Aday Öğretmen Arabadan Atıldı

Kaçırılmaya Çalışılan Aday Öğretmen Arabadan Atladı

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’nde yol kearında ağır yaralı olarak bulunan ve hayati tehlikesi süren kişinin aday öğretmen olduğu anlaşıldı.

Otomobilden atıldığı anlaşılan yol kenarında ağır yaralı olarak görülen bayanın 21 yaşında aday öğretmen Z.K. olduğu tespit edildi. Aday öğretmenin kaçırılmak istenince otomobilden atladığı bilgisi verildi. Aday öğretmen Z.K.’nin hayati tehlikesi sürüyor.

Doğubayazıt- Iğdır karayolunun 6’ncı kilometresinde meydana gelen olay 11 Nisan pazar günü yaşandı. Öğle saatlerinde yaşanan olayda plakası ve araç sürücüsü henüz belirlenemeyen hareket halindeki bir otomobilden biri atıldı. Durumu gören sürücü ve çevredekiler olayı hemen emniyete ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Aday öğretmen Z.K.’nin hayati tehlikesi devam ederken bayan öğretmeni kaçırmaya çalışanların yakalanması için çalışmaların, soruşturmanın sürdüğü belirtildi. Doğubayazıt Devlet Hastanesi’ne oradan da Van Devlet Hastanesi’ne sevkedilen aday öğretmeni kaçırmak isteyenlerin 3 kişi olduğu tespit edildi.

 

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status