Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

EDİTÖR:    11 Mart 2016 Cuma, 22:39
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı haberini sizlerle paylaşıyoruz ve ilk buradan haberiniz oluyor. Yarım saat önceki haberimizde Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı haberini vermiştik.

Şimdi ise Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim KORKMAZ’ın görevden alındığı bilgisini paylaşıyoruz.

Daha önceki haberlerimizde 14 İl Milli Eğitim Müdürünün görevden alınacağını belirtmiş ve bu haberimizden birkaç gün sonra Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz görevinden alınarak bakanlık müşavirliğine getirilmişti.

Daha sonraki dönemlerde görevden almalar duraklatılmıştı. 11.03.2016 tarihi itibari ile Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ’ın görevinden alınmasının hemen arkasından Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim KORKMAZ görevinden alındı. Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim KORKMAZ’ın yerine getirilecek kişi netleşti. İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat AŞIM, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Oldu.

Öğretmenler İçin olarak size gelişmeleri aktaracağız. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ ve Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim KORKMAZ dan sonra almalar devam edecek. Bu iki il müdürünün görevinden alınması hakkında bir açıklama yapılıp yapılmayacağı önümüzdeki hafta içi netlik kazanacak.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status