Açıköğretim sınav tarihleri değişti, AÖF yeni sınav tarihleri belli oldu

Açıköğretim sınavlarının tarihleri referandum nedeniyle değiştirildi. Açıköğretim sınav tarihleri iki hafta sonrasına ertelendi. AÖF sınavlarının yeni tarihleri referandum nedeniyle 29-30 Nisan 2017 tarihine alındı.

EDİTÖR:    15 Şubat 2017 Çarşamba, 16:05
aöf sınavı

Açıköğretim sınav tarihleri değişti, AÖF yeni sınav tarihleri belli oldu

Açıköğretim sınavlarının tarihleri 16 Nisan tarihinde yapılacka olan referandum nedeniyle değiştirildi. Anadolu Üniversitesi İktisat ve İşletme fakültelerinde okuyan öğrencilerin ara sınav tarihlerinde değişiklik yapıldığı açıklandı. AÖF ilkbahar dönemi ara sınav tarihleri 15-16 Nisan’da yapılacakken, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum nedeniyle 29-30 Nisan’a ertelendiği belirtildi.

TUS VE STS’DE ERTELENDİ

ÖSYM tarafından bugün yapılan açıklamada 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan TUS ve STS sınavları da bir hafta sonrasına ertelendiği belirtilmişti. 16 Nisanda yapılacak olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (STS) 22 Nisan 2017 tarihine ertelendi.

AÖF SINAVLARI ERTELENDİ

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim fakültelerinden İktisat ve İşletme fakültesi öğrencilerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi ara sınav tarihlerinde de değişiklik yapıldığı açıklandı. 16 Nisan’da yapılacak olan referandum dolayısıyla AÖF sınav tarihleri 2 hafta sonrasına, 29-30 Nisan 2017 tarihlerine ertelendi.

http://www.ogretmenlericin.com/

 

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status