Asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresi uzatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresini uzattı. Bakanlık sınav ücreti yatırma süresini 18 Kasım Cuma günü saat 23.59’a kadar uzattı.

EDİTÖR:    14 Kasım 2016 Pazartesi, 23:40
Son dalga! Öğretmen, yönetici toplam 2500 personel MEB'de açığa alındı

Asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresi uzatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı gelen talepler üzerine Asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresini uzattığını açıkladı. MEB’in twitter hesabından yapılan açıklamada gelen talepler üzerine sınav ücreti yatırma süresinin uzatıldığı belirtildi. Asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresi 18 Kasım Cuma günü saat 23.59’a kadar uzatıldı.

YOĞUN TALEP

ogretmenlericin.com olarak da asli öğretmenliğe geçiş sınav ücretini yatırmayan MEB personeli adaylardan mesajlar alıyorduk. MEB’in bu konuda duyarlı olacağını ve gelen talepleri dikkate alacağını vurgulamıştık. Bakanlık gelen talepler doğrultusunda adayların mağdur olmaması adına Asli öğretmenliğe geçiş sınav ücreti yatırma süresini uzattı.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status