Terör örgütü PKK’ya destek veren öğretmen ve MEB personelini ihbar edin

Terör örgütü PKK ile işbirliği içerisinde olan, terör örgütüne destek veren öğretmenlerin tespit edilmesi için diğer öğretmenlerden terör örgütü destekçisi PKKlı öğretmenleri ihbar etmeleri istendi.

EDİTÖR:    24 Eylül 2016 Cumartesi, 15:23
Terör örgütü PKK'ya destek veren öğretmen ve MEB personelini ihbar edin

Terör örgütü PKK’ya destek veren öğretmen ve MEB personelini ihbar edin talimatı

Kamuda FETÖ soruşturması devam ederken gözler kamuda yapılanmış terör örgütü PKK destekçilerine çevrildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın her fırsatta dile getirdiği terör örgütleri ile işbirlikçi olan öğretmenler meslekten ihraç edilecek açıklamalarına geçtiğimiz gün Bakan Mehmet Müezzinoğlu’da açıklaması ile çalışmalarının yapıldığı yönünde destek olmuştu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu kamu personelleri içinde PKK işbirlikçilerinin atılacağını belirtmişti.

PKK’LI ÖĞRETMEN İSTEMİYORUZ

MEB personeli içerisinde PKK’lı öğretmen istemediklerini dile getiren öğretmenler geçtiğimiz günlerde imza kampanyası düzenlemişlerdi.

ANKARA MİLLİ EĞİTİM’DEN TALİMAT

Sözcü’nin haberine göre Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm okullara yazı gönderildi ve PKK destekçisi olan öğretmenlerin tespit edilmesi için bu öğretmenlerin ihbar edilmesi istendi. Yazıda; Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün emri gereğince PKK terör örgütüne destek veren, destek verici faaliyetlerde bulunan personel bilgilerinin yazının ekinde gönderilen forma işlenerek ilgili elektronik posta adresine gönderilmesi istendi.

pkk-testek-ihbar-ogretmen-meb

DEĞERLENDİRME

Öğretmenler İçin olarak bu yazının gerçek olup olmadığı konusunda herhangi bir teyit alamadık. Ancak bize gerçek değil gibi geldi. Böyle bir tespit çalışması bu şekilde duyuru olarak yapılamaz. Ayrıca yazıda belirtilen Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Emri yanlış bir ibaredir. Yazıda yer alan ekli format belirtilmemiş. Basında yer alan bu bilgilere Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklama getirilecektir.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

3 Yorum

 1. Gizli

  21 Ekim 2016 at 12:33

  Önemli ihbardır.

 2. Gizli

  21 Ekim 2016 at 12:37

  Çiğli imam hatip lisesinde edebiyat öğretmeni olarak görev yapan van ercişli Semra acar bir PKK yanlısı öğretmendir araştırılırsa mitinklerine katıldığı HDP oy topladığı ortaya çıkacaktır.

 3. Gizli

  21 Ekim 2016 at 12:38

  Çiğli imam hatip lisesinde edebiyat öğretmeni olarak görev yapan van ercişli Semra acar bir PKK yanlısı öğretmendir araştırılırsa mitinklerine katıldığı HDP oy topladığı ortaya çıkacaktır

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status