Sınıf Öğretmenlerine Sempozyum

EDİTÖR:    12 Ocak 2016 Salı, 09:06
Sınıf Öğretmenlerine Sempozyum

Sınıf Öğretmenlerine Sempozyum

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından 11 Mayıs 2016-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sınıf Öğretmenliği alanına yönelik sempozyum düzenlenecek. Öğretmenler İçin (www.ogretmenlericin.com) takipçilerimiz arasında yer alan Sınıf Öğretmeni arkadaşlarımıza duyurulur.

İlgili Duyuru İçin:

“Sınıf Öğretmeniği eğitimine yönelik bilimsel çalışma,uygulama ve deneyimleri paylaşmak,Sınıf Öğretmenliği alanında görev yapan akademisyen, öğretmen ve öğrencileri bir araya getirmek, bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak,Sınıf Öğretmenliği  alanında yeni bakış açıları ve çalışma alanları ortaya koymak amacıyla; Genel Müdürlüğümüz ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi iş birliğinde 15.Uluslararası Katılımlı Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu, 11-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Muğla´da yapılacaktır.

Kongre hakkında geniş bilgi www.usos2016.com adresinden öğrenebilirsiniz.”

 

Sınıf Öğretmenlerine Sempozyum

Sınıf Öğretmenlerine Sempozyum

 

 

e-okul & mebbis

e-okul & mebbis

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status