Eğitim Bir-Sen’in öğretmenler günü hediyesi; ayna ve tesbih

Eğitim Bir-Sen (EBS) öğretmenler günü hediyesi olarak ayna ve tesbih hediye etti. 24 Kasım münasebetiyle öğretmenlere verilen öğretmenler günü hediyeleri arasında EBS’nin hediyesi dikkat çekti.

EDİTÖR:    25 Kasım 2016 Cuma, 11:07
Eğitim Bir-Sen'in öğretmenler günü hediyesi; ayna ve tesbih

Eğitim Bir-Sen’in öğretmenler günü hediyesi; ayna ve tesbih

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) üye öğretmenlerine ayna ve tesbih hediye etti. Eğitim Bir-Sen (EBS) bayanlara ayna erkeklere ise tesbih verdi. Eğitim Bir-Sen tarafından verilen bu hediyeler kimi öğretmenler arasında hoş karşılanırken kimi öğretmenler tarafından da eleştirildi. Diğer sendikalardan böyle bir ehdiye gelmediğini belirten öğretmenler de EBS’ye teşekkür etti.

AYNAYA KENDİLERİ BAKSINLAR

Öğretmenler günü hediyesi olarak bayanlara ayna hediye eden Eğitim Bir-Sen Sancaktepe Temsilciliğinin aynaya bakarak yanlışlıklarını görmeleri gerektiğini belirten bazı öğretmenler önce aynaya Eğitim Bir-Sen’in bakması gerektiğini ifade ettiler. Sancaktepe’de öğretmenlerin bazıları ise bu hediyelerden memnun kaldı.

DERT ÇEKME TESBİH ÇEK

Erkek öğretmenler arasında ise Eğitim Bir-Sen tarafından hediye edilen tesbihi ilkel bulanlarda oldu. Bazı öğretmenler tesbihten memnun olurken bazı öğretmenlerden gelen eleştirilerde ise dert çeke çeke tesbih çekmeyi unuttuk ifadeleri yer aldı.

ebs-hediye

Eğitim Bir-Sen’in öğretmenler günü vesilesiyle bayan öğretmenlere ayna, erkek öğretmenlere tesbih hediye etmesini herkes istediği gibi yorumlamaktadır.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

5 Yorum

 1. Umut

  25 Kasım 2016 at 15:20

  Eğitim Bir-Sen Yönetimi önce Sn. İsmail KONCUK’tan biraz sendikacılık dersi alsın. Gerçi arasıra sağolsun bir ayar çekiyor ama bunların eğitimi daha çooook uzun sürer gibi..

 2. Mehmet

  25 Kasım 2016 at 21:12

  O kadar ogretmen ihraç oldu. Yasal olan sendikadan. Egitimbirsen denen sendika sadece izledi. Halbuki bütün aktifsenli öğretmenlerin büyük kısmı bir zamanlar egitimbirsenli idi. Saçma sapan konularla uğraşıyor. Tespih ne ya. Ayna ne

 3. Mehmet

  25 Kasım 2016 at 21:16

  Biraz turk egitimsen ve chpden ders alsa. Chp butun egitimsenlileri geri döndürdü. Eğitim bir sen ise eski sendika üyelerinin ihraclarini izledi. Komedi. Ehitim birsen, Sendikanın yasal olduğunu bile söylemekten korktu. Neden acaba. Bi çıkarı mı var

  • Mehmet

   25 Kasım 2016 at 21:18

   Değil mi sayın editor. Yasal olan sendikaya üye olmak suç değil denemez mi. Bunu söylemekten neden korkulur ki

 4. erkan

  29 Kasım 2016 at 21:42

  Bir elimde tesbih bir elimde ayna umrumda mı dünya düşüncesindeki insanların hediyesi bu olur elbet…..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status