Tabelayı söker, sendikayı kapatırız ama davadan vazgeçmeyiz!

Veli Demir, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınav konularına açtıkları davadan vazgeçmeyeceklerini vurguladı.

EDİTÖR:    17 Haziran 2016 Cuma, 16:33
Tabelayı söker, sendikayı kapatırız ama davadan vazgeçmeyiz!

Tabelayı söker, sendikayı kapatırız ama davadan vazgeçmeyiz!

Eğitim-İş sendikası başkanı Veli Demir, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınav konularına açtıkları davadan asla vazgeçmeyeceklerini, bundan dönmeyeceklerini vurguladı.

Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanı Veli Demir Halk Tv de Elif Şentürk’ün hazırlayıp sunduğu öğleden sonra kuşağı programına katıldı. Programda Eğitim-İş Sendikası başkanı Veli Demir eğitimle ilgili sorunları sıkıntıları değerlendirdi.

SENDİKAYI KAPATIRIZ

Program kapanırken sunucu Elif Şentürk’ün sorduğu müdür yardımcılığı davası ile ilgili soruya cevap verdi. Müdür yardımcılığı sınavında başarılı olan ve Eğitim-İş sendikasının davadan vazgeçeceğini düşünen MEB personellerinin beklediği cevap Veli Demir’den gelmemiş oldu.

Veli Demir yaptığı açıklamada müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınavı için açtıkları ve yürütmenin durdurulması kararı verilen şu anda MEB tarafından itirazı yapılan ve üst mahkeme kararı beklenen davadan asla vazgeçmeyeceklerini ifade etti. Demir, gerekirse tabelamızı söküp atarız ama davamızdan geri adım atmayız açıklamasında bulundu.

Elif Şentürk: “Veli bey, twitter da yoğun twett geliyor bu soruyu sormadan edemeyeceğim. 17.350 bin kişinin girdiği müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınavı var, bu sınav ne olacak?

Eğitim-İş Sendikası Genel Başkan’ı Veli Demir; Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınavında din kültüründen soru soruldu ama Atatürk İlkelerinden soru sorulmadı. Davamızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Gerekirse tabelamızı söküp atarız ama davamızdan geri adım atmayız. Açıklamasını yaptı.

 

MEB Personel, Personel MEB Haber

MEB Personel Haberleri

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

11 Yorum

 1. Sevcan kılıç

  17 Haziran 2016 at 16:58

  Ne demek davadan vazgeçmem ya, bizi Nasıl mağdur ettiğinin farkında Mısınız ?

  • srdr

   17 Haziran 2016 at 21:27

   Cok magdursunuz ulke elden gidiyor siz kendinizi kurtarmaya bakiyorsunuz.önce bize medeniyeti armagan etmis Ataturk’u silmeye kalkanlara hesap sorun ..sonra egitim is sendikasiyla hesaplasirsiniz…

   • Ali Dursun

    18 Haziran 2016 at 03:39

    srdr bi git başka yerde havla!

 2. davan batsın

  17 Haziran 2016 at 21:04

  Durduğun hata sök at o tabelayı..!

 3. vatandaş

  17 Haziran 2016 at 23:13

  yandaşın yandaşı tabelayı sök sendikayı kapat elinize ne geçti

 4. Xxxx

  18 Haziran 2016 at 23:20

  Aciklamaya bak ya 17.350 kisi arasinda hala bu sendikaya üye olanlar varsa yazıklar olsun…

 5. Alın Teri

  20 Haziran 2016 at 11:11

  17.350 kişi atanırsa Atatürk düşmanımı olacaklar yani. Filler tepişiyor çimler eziliyor. MEB mi Mağdur? Emek verip kazananlar mı? Fatura kime kesiliyor? Davacıya mı? davalıya mı? suçluya mı? emekçiye mi?
  Allahım Sana Sığınıyorum. Sen Büyüksün Allahım!

 6. Ali

  1 Temmuz 2016 at 17:39

  Halaaa duruyomu o tabela

 7. Ali

  1 Temmuz 2016 at 17:41

  Sizin gibi sendika yöneticileri olduğu sürece eğitim bir in üye sayisi az bile

 8. ARA

  4 Ağustos 2016 at 16:46

  Bu ülkeden bu iyiliği esirgeme ve o tabelayı bir an önce söküp at

 9. math

  6 Eylül 2016 at 09:54

  arkadaşlar bende bu süreçte ihraç edilen bi öğretmenim 1.5 yıl önce aktif sen üyeliğinden ayrılmıştım ama yinede görevden alındım.Ama ülkemiz gerçekten zor bi zamandan geçiyor hele şu terör belasından el birliği ile kurtulalım elbette suçlu ile suçsuz ortaya çıkacaktır.herkesi anlıyorum zor zamanlar geçiriyoruz yıllarca yapmış olduğun meslekten bir anda el çektirilmek zor etrafı daki insanlara bu anlatmakta zor ama yapacak bişey yok sabırlı olmak lazım.önce vatan her gün şehit haberleri alıyoruz onları düşünelim anneleri babaları ne haldeler yiyecek bi ekmek elbet buluruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status