El Kadar Çocuğa Atılan Bu Tekme İnsanlığa Atılmıştır -VİDEO-

Çin’de bir AVM’de kaydedilen bu görüntülerde 2 yaşında olduğu ifade edilen bir kız çocuğu şiddete maruz kalıyor.

EDİTÖR:    13 Mayıs 2016 Cuma, 12:52
El Kadar Çocuğa Atılan Bu Tekme İnsanlığa Atılmıştır -VİDEO-

El Kadar Çocuğa Atılan Bu Tekme İnsanlığa Atılmıştır -VİDEO-

Görüntülerde izleyeceğiniz bu görüntüler insanlığın hangi boyuta geldiğinin göstergesidir.

Çin’in Yunfu şehrinde yaşanan bu olay dünyada büyük yankı buldu. Çin’de bir AVM’de kaydedilen bu görüntülerde 2 yaşında olduğu ifade edilen bir kız çocuğu şiddete maruz kalıyor. Kız çocuğu sevmek istediği için bir bebeğin yanına gidiyor. Tam bu sırada bebeğin babası tarafından şiddete, bebeğin babasının saldırısına uğruyor. Kız çocuğu aldığı bu tekme darbesiyle yere yuvarlanıyor, Bebeğin babası olan kendini insan sanan bu kişi attığı tekmeden sonra hiçbir şey olmamış gibi bebeğiyle ilgilenmeye devam ediyor.

Çin’de yaşanan bu olay akıllara Doğu Türkistan’da Uygur Türklerine yapılan işkenceleri hatırlattı. Çin denilince akla gelen artık Doğu Türkistan zulmü olmaktadır. Ayrıca son dönemde çocuklara yapılan bu tip şiddet hareketleri de Çin’de çokça konu olmaktadır.

İzleyenleri şok eden bu görüntü Çin’de kaydedildi. Tekme darbesi ile kız çocuğu yere yığıldı kaldı. Çin’de Alışveriş merkezinde gezen bu kız çocuğuna gösterilen şiddetin cezasını merak ediyoruz.

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status