Enerji Bakanı Berat Albayrak Sare Davutoğlu ile tokalaşmadı

EDİTÖR:    23 Mayıs 2016 Pazartesi, 00:17
Enerji Bakanı Berat Albayrak Sare Davutoğlu ile tokalaşmadı

Enerji Bakanı Berat Albayrak Sare Davutoğlu ile tokalaşmadı

AKP’de 22.05.2016 tarihinde yapılan Binali Yıldırım’ın ipi çekilen Ahmet Davutoğlu’nun yerine geçeceği olağanüstü kongrede yaşanan ilginç olay kameralara yansıdı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak, sırayla önündekilerle tokalaşan Sare Davutoğlu’na önce elini uzattı sonra geri çekti. Bir anlık tereddüt yaşadığı gözlenen Berat Albayrak’ın elini göğsüne götürerek selam verdiği görüldü.

AKP’nin 2. olağanüstü kongresi bugün Ankara’da yapılıyor. Binali Yıldırım’ın tek aday olduğu kongrede dikkat çeken anlar yaşanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun elini havada bıraktı. Sare Davutoğlu, tokalaşmak için elini uzattı ancak Albayrak elini kalbine doğru götürerek tokalaşmayı reddetti. O anlar kameraya saniye saniye böyle yansıdı.

Erdoğan’ın damadı ve Enerji Bakanı Albayrak, Sare Davutoğlu’nun elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindi

Genel Başkanı’nın seçildiği AKP 2’nci Olağanüstü Kongresi’nin düzenlendiği Ankara Arena Spor Salonu’nda Ahmet Davutoğlu, eşiSare Davutoğlu ile partililerle tokalaştıkları sırada, Sare Davutoğlu, Berat Albayrak‘a elini uzattı. Fakat Erdoğan’ın damadı ve Enerji Bakanı Albayrak, Sare Davutoğlu’nun elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindi.

Berat Albayrak’ın Sare Davutoğlu’nun elini sıkmadığı anlar kameraya böyle yansıdı:

 

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status