Bu Hareket Ödüllü Öğretmenin Kariyerini Bitirdi!

EDİTÖR:    07 Nisan 2016 Perşembe, 00:38
Bu Hareket Ödüllü Öğretmenin Kariyerini Bitirdi!

Bu Hareket Ödüllü Öğretmenin Kariyerini Bitirdi!

Amelia Stripling adlı ABD’de görev yapan öğretmen 4 yaşındaki öğrencisini sınıf kapısının önünde diziyle vurarak yere düşürdü. Bu görüntülerin ortaya çıkması sonrasında öğrencinin ailesinin şikayeti üzerine istifa eden 22 yıllık öğretmen Amelia Stripling aynı zamanda ikinci dereceden çocuk işkencesi ile de yargılanıyor.

ABD’de görev yapan öğretmen Amelia Stripling 2014 yılında eğitim alanında Mükemmellik Ödülü’nü kazanmış bir öğretmen olduğu ortaya çıktı.

Videoda göreceğiniz üzere öğretmenin yaptığı tam anlamıyla suçtur. Bir öğretmen bunu nasıl yapabilir, neden öğrenciye bu şiddeti gösterir anlamak mümkün değil.

 

Öğretmen hakkında gerekli soruşturma yürütülüyor ve çocuk işkencesi ile yargılanıyor. Demek ki ödül alan öğretmen mükemmel öğretmen olamıyormuş.

ABD’de verilen mükemmelik ödülü kriterleri tekrar belirlenmeli. Belki de ABD çoktan bu kriterleri belirlemeye başlamıştır bilemeyiz.

Öğretmenler İçin olarak bu videoyu izlerken canımızın yandığını da belirtmek isteriz. Masum bir şekilde sınıf kapısında duran öğrenciye dizi ile şiddet uygulayan öğretmeni, öğrencilere şiddet uygulayan tüm öğretmenleri kınıyoruz.

Şiddetsiz okullar, sınıflar ve yıllar dileriz.

Öğretmenler İçin

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status