Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti

Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti, İzmir’de lisede öğretmenin öğrenciyi dövmesi, yumruklayarak darp etmesi, olayı izleyen sınıftaki öğrenci tarafından cep telefonuyla videoya alındı. Öğretmen tarafından tahtaya çıkarılan iki öğrenciden biri öğretmenin yumruklarına maruz kalarak darp edildi, bu olay sınıfta olayı gören başka bir öğrenci tarafından cep telefonuyla videoya alındı. Çocuğun ailesi, öğretmen hakkında şikayetçi oldu. Olay, Konak Çınarlı Mesleki […]

Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti

Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti

Öğretmen Dövdü, Öğrenciler Video Çekti, İzmir’de lisede öğretmenin öğrenciyi dövmesi, yumruklayarak darp etmesi, olayı izleyen sınıftaki öğrenci tarafından cep telefonuyla videoya alındı.

Öğretmen tarafından tahtaya çıkarılan iki öğrenciden biri öğretmenin yumruklarına maruz kalarak darp edildi, bu olay sınıfta olayı gören başka bir öğrenci tarafından cep telefonuyla videoya alındı. Çocuğun ailesi, öğretmen hakkında şikayetçi oldu. Olay, Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde geçen çarşamba günü yaşandı. Bir arkadaşıyla derse geç kalan 10’uncu sınıf öğrencisi 16 yaşındaki M.G., öğretmenin hışmıyla karşılaştı. Sınıfa gelen iki öğrenciyi tahtanın başına çağrına öğretmen M.S., öğrencilerden M.G.’yi diğer öğrencilerin gözü önünde darp etti. O anlar sınıftaki bir öğrenci tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, öğretmenin tahtada ayakta duran öğrencinin çenesini sıktığı, saat kaç diye bağırarak yumruk ve tokat attığı görüldü. Şikayetçi olan aile, çocuğunun gururunun kırıldığını belirterek bir öğretmenin böyle davranmaması gerektiğini söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM