Sinan Çetin Fethullah Gülen’e övgüler yağdırıyor (VİDEO)

Oğlu Rüzgar Çetin’in trafik kazasında bir polis memurunun şehit olmasına neden olmasından dolayı gündemden düşmeyen Çetin ailesi bu sefer Sinan Çetin’in Fethullah Gülen hakkında yaptığı açıklamaları ile gündeme geldi. Sinan Çetin FETÖ lideri için övgü dolu sözlerde bulunmuş.

EDİTÖR:    07 Ekim 2016 Cuma, 01:37
Sinan Çetin Fethullah Gülen'e övgüler yağdırıyor (VİDEO)

Sinan Çetin Fethullah Gülen’e övgüler yağdırıyor (VİDEO)

9.Türkçe Olimpiyatların’da mikrofona konuşan Sinan Çetin Fethullah Gülen için yere göğe sığmayacak övgülerde bulunmuş. Çetin Fethullah Gülen’in ismini vererek övgülerde bulundu. Sinan Çetin gururla ismini söylediğini belirttiği Fethullah Gülen’i övücü sözleri arasında Hran Dink ve Orhan Pamuk vurgusu da yapmıştı.

Sinan Çetin’in konuşmasından sözler;

Ben bir kere burada olmayan, hangi nedenle burada olmadığını bilemediğim büyük bir düşünür, büyük bir din adamı ve çok değerli altın kalpli bir insana teşekkür ederek sözüme başlamak istiyorum.

GURURLA ADINI SÖYLÜYORUM

Sinan Çetin Fethullah Gülen hakkında övgü dolu sözlerini sürdürürken Fethullah Gülen adını gururla söylediğini ifade etmişti. Çetin’in konuşmasının devamı;

Ona teşekkürümüzün en önemli tarafı bize bu ülkeyi, bu insanları, bu dili sevdirdiği için değil sadece; milliyetçiliği Hrant Dink’in katillerine, Orhan Pamuk’a seni öldüreceğiz diyenlere bırakmadığı için bu ülkede bu insanları sevmenin bir suç olmadığını hatta gurur verici bir şey olduğunu bütün bir dünyaya Türkiye’nin dünyaya ait olduğunu dünyayla bütünleştiğini haber verdiği için bu büyük vizyonere adı da Fethullah Gülen, büyük bir gururla söylüyorum teşekkür ediyorum.

Sinan Çetin’in Fethullah Gülen açıklama videosu:

Videoyu izlemek ve indirmek için TIKLAYINIZ

UYARI:  www.ogretmenlericin.com olarak aktif url verilmeden haber kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır. Aktif url verilmeden alıntı yapan sitelere uyarı yapılmayacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

2 Yorum

  1. magdur

    19 Şubat 2017 at 18:48

    herkes unuttu galiba bu övgüleri şu anki bakanlar bile yaptı. kıstasınız mı var, övgülere…

  2. zeka pırıltısı değil kırıntısı bile yeterdi .

    8 Nisan 2017 at 09:43

    sanki tek sinan çetin mi akp kadorları tepeden tırnağa tapıyordu niye onları gösteremez hiçbir site ?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır, Aktif URL Şeklinde Kaynak Gösterilmeden İçeriklerin Alınması Yasaktır.

DMCA.com Protection Status