Binlerce öğretmen ve milyonlarca öğrenci 1 Ocak tarihinin yaklaşmasıyla birlikte merak ettiği konulardan bir tanesi de 1 ocak'ta canlı ders olacak mı? 1 ocak canlı ders var mı ? soruları olurken, eğitim camiası bu soruların cevaplarını internet ortamında aramaya başladı.

 1 Ocak tarihinin yaklaşmasıyla birlikte eğitim camiasının merak ettiği önemli konulardan bir tanesi de 1 ocak tarihinde canlı ders var mı? sorusu oldu.
 
1 OCAK TARİHİNDE CANLI DERS OLACAK MI?


   Uzaktan eğitim sürecinin başlamasıyla birlikte eğitim öğretim faaliyetlerinin önemli bir kısmı canlı dersler üzerinden yapılmaya başlanmıştı.Bu konuda Bakanlık tarafından esnek bir uygulama getirilmiş olup, canlı ders faaliyetleri haftanın 6 günü yapılmaya başlandı. Okul idareleride bu esneklik doğrultusunda öğretmenlerin canlı derslerini gün farklı saatlere tanımladılar. Peki bu esnek uygulama içerisinde 1 ocak tarihinde canlı ders var mı? 1 ocak tarihinde canlı ders yapılabilir mi ?

Gözden kaçırmayın

40 Yaşındaki Öğretmen Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybetti 40 Yaşındaki Öğretmen Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybetti

 1 Ocak tarihi resmi olarak yılbaşı tatili olduğu için 1 Ocak tarihinde canlı ders yapılması mümkün değildir. 1 OCAK tarihinde canlı ders yapılmayacak ve ücret ödenmeyecektir.