Azerbaycan’da darbe mi oldu? Azerbaycan’da polis darbe mi yaptı?

Azerbaycan’da darbe olduğu iddia edildi, şu ana kadar resmi açıklama yapılmazken Azerbaycan’da darbe olduğu iddiaları hızla ciddiyet kazanıyor.

Azerbaycan’da darbe mi oldu? Azerbaycan’da polis darbe mi yaptı?

Azerbaycan’da darbe mi oldu? Azerbaycan’da polis darbe mi yaptı?

Sosyal medyada çıkan haberlere göre Azerbaycan devlet televizyonunun yayının kesildiği yönünde. Azerbaycan devlet televizyonunun yayın yapmadığı iddia edildi ve bunun da sebebinin Azerbaycan’da darbe olduğu ifade edildi.

POLİS DARBESİ

Resmi olarak herhangi bir açıklama yapılmadı. Ajanslar tarafından Azerbaycan’da darbe olduğu konusunda açıklama da yapılmadı herhangi bir haber de yapılmadı. Azerbaycan devlet televizyonunun yayınına devam ettiği bilgileri tarafımıza iletilirken Azerbaycan’da darbe söylentisinin nereden çıktığı ve neden çıkarıldığı şu ana denk anlaşılamadı.

FETÖ İLİŞKİSİ

Polis tarafından Azerbaycan’da darbe yapıldı iddiasına kaynak olarak Ans Tv’nin kapatılması gösterildi. Ans Tv geçen ay FETÖ ele başı Fethullah Gülen’in röportajını yayınlamak istediği için kapatılmıştı.

RESMİ AÇIKLAMA YOK

Azerbaycan resmi kaynaklarından ve Türkiye resmi kaynaklarından bir açıklama yapılmadı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra kardeş ülke Azerbaycan bizlere destek vererek yanımızda olduğunu bir kez daha göstermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
FETÖ polis

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM