Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi Haberi Ülkemizden Değil. Haber Çin’den. Çin’de Taiping Lisesi’nde meydana gelen akıl almaz olayda bir lise bahçesinde çırılçıplak bir öğretmen, aynı lisede okuyan kız öğrencisine tecavüz etmeye kalkıştı. Yaşanan bu korkunç olay kameralar tarafından kayda alındı. Bu akıl almaz olay Taiping Lisesi’nde meydana geldi. Tecavüze yeltenen […]

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi

Öğretmen Lise Öğrencisine Tecavüze Yeltendi Haberi Ülkemizden Değil. Haber Çin’den.

Çin’de Taiping Lisesi’nde meydana gelen akıl almaz olayda bir lise bahçesinde çırılçıplak bir öğretmen, aynı lisede okuyan kız öğrencisine tecavüz etmeye kalkıştı. Yaşanan bu korkunç olay kameralar tarafından kayda alındı.

Bu akıl almaz olay Taiping Lisesi’nde meydana geldi. Tecavüze yeltenen öğretmenin 30 yaşında olduğu açıklandı. Sapık öğretmen öğrencilerin korku dolu gözleri arasında çırılçıplak şekilde lisede okuyan bir kız öğrenciye tecavüz etmek içinsaldırdı. Öğrenciye sarılan öğretmen öğrenciye tecavüze yeltenirken bahçede bulunan okulun diğer öğretmenleri tarafından engellendi, öğrenci kurtarıldı.

Öğle saatlerinde okul bahçesinde herkesin gözleri önünde yaşanan korkunç olayın ardından, lisenin görevlileri hemen polise haber verdi, okula çağrılan öğretmenin ailesinin ise öğretmeni tedavi için hastaneye götürdüğü kaydedildi. Öğretmenin tecavüzünden kurtulan kız öğrencinin durumunun ise iyi olduğu belirtiliyor.

Öğretmeni tarafından tecavüze uğramaktan son anda kurtulan öğrencinin ailesinin öğretmenden şikayetçi olup olmadığı belirtilmedi. Öğretmenin psikolojik sıkıntılarının olduğu ve tedavi gördüğü belirtildi.

 

Dünyadan Haber
Dünyadan

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM