Beyaz Show’un işsiz öğretmeni Ayşe Öğretmen Hakim karşısına çıktı

8 Ocak 2016 tarihinde Beyaz’ın programı Beyaz Show’a telefonla bağlanan ve çeşitli açıklamalarda bulunan Ayşe Öğretmen olarak gündeme gelen şahıs hakim karşısına çıkartıldı. Ayşe Öğretmen yaptığı açıklamalardan dolayı kendisini savundu.

Beyaz Show’un işsiz öğretmeni Ayşe Öğretmen Hakim karşısına çıktı

Beyaz Show’un işsiz öğretmeni Ayşe Öğretmen Hakim karşısına çıktı

Gerçek İsmi Ayşe Çelik olan medyada Ayşe Öğretmen olarak lanse edilen kişi hakim karşısına çıktı ve ilk duruşması gerçekleştirildi. Ayşe Öğretmen duruşmada kendisini savunarak, kimseyi suçlamadığını ve birilerini övücü sözlerde bulunmadığını belirtti.

BEYAZ SHOW’DA AYŞE ÖĞRETMEN

Kanal D televizyonunda uzun süredir yayında olan ve geniş hayran kitlesine sahip Beyazıt Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu gece programı Beyaz Show’da geçen sezon en çok konuşulan olaylardan birisi Ayşe Öğretmen Olayı oldu. 8 Ocak 2016 tarihli programa telefonla katılan Ayşe Çelik, terör örgütü PKK’ya yönelik güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlar hakkında açıklamalar yapmıştı. Ayşe Öğretmen olarak bilinen öğretmen hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve gündemde Ayşe Öğretmen olayı büyük yer edinmişti.

DURUŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

Programda yaptığı açıklamadan sonra tepki çeken Ayşe Öğretmen için destek verenlerde oldu. Beyaz Show’un program sorumlusu Kadir Tunalı başta olmak üzere toplam 38 kişi hepimiz Ayşe Öğretmeniz diyerek savcılığa kendilerini ihbar etmişlerdi. Ayşe Öğretmen ve kendilerini destekleyen 38 kişi hakkında terör örgütü PKK propagandası yapmak suçundan 5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

AYŞE ÇELİK: İŞSİZİM

Duruşmada işsiz olduğunu, işsiz bir öğretmen olduğunu vurgulayan Ayşe öğretmen kendini savundu. Sözlerinin arkasında olduğunun altını çizen Ayşe Çelik, duyarlılık çağrısında bulunduğunu belirtti.

CnnTurk

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM