EDHO 54.bölüm fragmanı verilmedi dizinin yayınlanma tarihi açıklanmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin birkaç haftadır yayınlanmayan 54.bölümü nedeniyle dizi izleyicileri sosyal medya hesabından EDHO oyuncularından Oktay Kaynarca başta olmak üzere yapımcılara da sitem ediyorlar. 17.01.2017 EDHO 54.bölüm fragmanı halen yayınlanmadı.

EDHO 54.bölüm fragmanı verilmedi dizinin yayınlanma tarihi açıklanmadı

EDHO 54.bölüm fragmanı verilmedi dizinin yayınlanma tarihi açıklanmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.bölüm yayınlandıktan sonra izleyici 54. bölümü beklerken hayal kırıklığına uğradı. Oktay Kaynarca EDHO hakkında kendisine gelen mesajlara sosyal medya hesabından birkaç kez açıklama yaparak açıklık getirmişti. Sene sonu sene başı olmasından dolayı yapımcı şirketle reklamcılar arasında her sene olan bir prosedür olduğunu belirten Kaynarca birkaç haftaya kadar dizinin tekrar kaldığı yerden devam edeceğini belirtmiş, EDHO dizi oyuncuları olarak da yeni bölümlerin çekimlerine devam ettiklerini açıklamıştı. Oktay Kaynarca’nın yaptığı bu açıklamaya rağmen EDHO 54.bölüm yayınlanma tarihi halen netlik kazanmadı.

YENİ BİR KANAL İDDİASI

Diğer taraftan dizinin birkaç haftadır ATV ekranlarına gelmemesinin nedeni olarak dizi yapımcılarının farklı bir kanalla anlaştığı iddiaları belirtiliyor. EDHO 54.bölümün farklı bir kanalda yayınlanarak diziye yeni kanalda başlanacağı iddiaları kuvvetlenmeye başladı.

53.BÖLÜMDE MERYEM UZERLİ DAMGA VURDU

EDHO son bölüm olarak 53.bölüm yayınlanmış, 53.bölümde diziye dahil olan Suzi karakterindeki Meryem Uzerli ise büyük ses getirmişti. 53.bölümden sonra yaşanacakları merakla bekleyen EDHO hayranları 54.bölümün hala yayınlanmaması nedeniyle diziye ve ATV’ye sitem etmektedir.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM