Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı ATV’de yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 53.bölümünün 27 Aralık tarihinde yayınlamasından sonra EDHO 54.bölüm yayınlanmadı. Dizi severler tarafından merakla beklenen 54.bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV’de yayın hayatına devam edecek. EDHO 54.bölüm yayınlanma tarihi de netleşti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı ATV’de yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı ATV’de yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bir aylık aradan sonra tekrar seyircisi ile buluşuyor. Dizinin yayınlanacağı kanal hakkında yapılan dedikodularda sona erdi. Çünkü EDHO 54.bölümü ile birlikte ATV ekranlarında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 24 Ocak 2017 tarihinde salı günü izleyicisi ile buluşacak. EDHO 54.bölüm fragmanı ATV’nin kanalında yayınlandı.

ÖZER ÖLDÜ ORTALIK KARIŞTI

EDHO yeni bölümünde kullanılan söz ise Ünal Kaplan’a ait. EDHO 54.bölüm fragman başlığı Kaplan tarafından Hızır Reis’e söylenen ve tehdit içeren “Beni öldürmemenin bedelini çok ağır ödeyeceksin! sözü oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde bir önceki bölümde öldürülen Özer’in olayları sürecek.

Özer’den boşalan koltuğa Özer’in dostu ve ortağı oturuyor. Ünal Kaplan’da Hızır’ı tehdit ederek Özer’in ölmesinden sonra ağır bedel ödeneceğini ifade ediyor. 53.bölümde diziye katılan Meryem Uzerli yani Suzi ise Hızır Çakırbeyli’ye giderek Hızır’ı iki gün içinde öldürmeye çalışacaklarını söylüyor. Hızır Reis (Oktay Kaynarca) ise adamlarını toplayarak uyarıyor.

EDHO 54.bölüm izleyicilerini bekleyen bir diğer olayda İlyas ile Suzi arasında yaşanıyor. Esra ile İlyas arasında yaşanan ayrılık Meryem tarafından düzeltilmeye çalışılsa da İlyas ile Suzi arasında yakınlık yaşanıyor.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM