Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı (EDHO 55)

Hızır Çakırbeyli ve oğlu Hızır Ali EDHO 54.bölümde kaçırıldı. Otoyolda etrafları tırlarla çevrilen Hızır Reis ve oğlu bir tıra yüklenerek götürüldü. Hızır’dan ve Hızır Ali’den haber alamayan Meryem Çakırbeyli ve Ceylan endişelidir. EDHO izleyicilerinin merakla beklediği EDHO 54.bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı (EDHO 55)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı (EDHO 55)

Başrolünde Oktay Kaynarca’nın Hızır Çakırbeyli karakteri ile 54 bölümdür izleyici ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 55.bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO 55.bölüm fragmanında görüldüğü kadarıyla kaçırılan Hızır Reis ve Hızır Ali işkenceye maruz kalıyor. Türk istihbarat patronu Davut ve masanın asıl patronu Ünal Kaplan ise Hızır ve oğlunu kurtarmak için uğraşıyor.

HIZIR ALİ ÖLECEK Mİ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 55. Bölüm izleyici ile salı akşamı ATV ekranlarında buluşacak. EDHO severlerin 54.bölümü bir aya yakın beklemesinden sonra dizinin bölümlerinin tekrar haftalık olarak yayınlanması izleyiciyi memnun etti.

EDHO 53.bölümde Hızır tarafından öldürülen Özer’in dostları Hızır Reis’e ve yönettiği masaya düşmanlık beslemektedir. Hızır Çakırbeyli ve yakınlarını öldürmek için düşmanları plan yaparken, dizinin 54.bölümüne dahil olan Özer’in ortağı ve arkadaşı Ercüment masaya misafir olarak çağrılmıştı. Masada oturmak istediğini belirten Ercüment, kendisinin paydan alamaması durumunda herkesi öldürmekle tehdit etmiş ve Hızır ile masadakilerin tırlarını kaçırmıştı.

EN BÜYÜK ACI VATANA VE MİLLETE İHANETTİR

Hızır Reis tarafından yapılan plan işlemiş, Ercüment tarafından kaçırılan tırlar boş çıkmıştı. EDHO 55.bölümde ise Hızır ve oğlu Hızır Ali kaçırıldıkları mekanda görüntüleniyorlar. Hızır Ali’ye elektrikle yapılan işkence Hızır Reis’in oğlu için ölecek mi sorularını akla getiriyor.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM