FETÖ’den gözaltına alınan hakime Vali yardımcısından evlilik teklifi

Vali Yardımcısı’nın evlilik teklifi hüsranla sonuçlandı.

FETÖ’den gözaltına alınan hakime Vali yardımcısından evlilik teklifi

FETÖ’den gözaltına alınan hakime Vali yardımcısından evlilik teklifi

15 Temmuz darbe girişimden sonra sürdürülen kamuda gözaltı işlemleri hızla devam ederken, Diyarbakır’da gözaltına alınan Hakime Fatma Çimen’e evlilik teklifi yapıldı. Evlilik teklifi yapan kişi ise Diyarbakır Vali Yardımcısı.

VALİ YARDIMCISI DEMİR

Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Demir, 4 yıldır Diyarbakır’da vali yardımcılığı görevini sürdürmekte olup, gözaltında bulunan kendisi gibi Yozgatlı olan ve geçen yıl Diyarbakır Vergi Dairesi’ne atanan Hakime Fatma Çimen’e yaptığı evlilik teklifi ile dikkat çekti. Vali Yardımcısı Mehmet Demir aynı zamanda Diyarbakır Emniyeti’nden sorumlu vali yardımcısı görevini yürütmektedir.

HaberTürk’ten Veysi İpek’in haberine göre Demir, Çimen ile gözaltındayken birkaç kez görüştü. Hakime Fatma Çimen’e avukat aracılığı ile evlilik teklifi etmek isteyen Demir, avukatın aldığı izinle evlilik teklifini gerçekleştirmiş oldu.

TUTUKLULARIN ÖNÜNDE TEKLİF

FETÖ kapsamında ve KCK kapsamında gözaltına alınan onlarca bayanın arasında, poliz gözetiminde Demir’in teklifi avukatı aracılığı ile Çimen’e yapıldı. Yüzük kutusunu alan Çimen, kendisine Demir tarafından yollanan mesaj ile duygulandı. Demir’in mesajında; her koşulda evlenmek istediği, soruşturma neticesinde görevine iade edilmediği takdirde evinin kadını olabileceği ifadeleri yer aldı.

TEKLİF KABUL EDİLMEDİ

Vali Yardımcısının bu teklifi Hakime tarafından kabul edilmedi. Yüzük Savcının onayı ile tutanak altına alınarak avukata teslim edildi.

Yaşanan bu olaylar Diyarbakır’da çok konuşulan konular arasına girdi. Vali Yardımcısı Demir’in daha önceden de STK temsilcisi bir bayan olmak üzere kamuda çalışan birkaç bayana evlilik teklifinde bulunduğu ve olumsuz sonuçlandığı HaberTürk’ün haberinde iddia edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
evlilik teklifi FETÖ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM