FIFA ödül törenini Eva Longoria ve Marco Schreyl sunacak

FIFA’nın resmi internet sitesinden Eva Longoria and Marco Schreyl to host The Best başlığı ile yayımlanan haberde FIFA ödül törenini Eva Longoria ve Marco Schreyl’in sunacağı açıklandı. 2016 yılının en iyilerinin belirlendiği törende FIFA en iyi 11’i sunulacak.

FIFA ödül törenini Eva Longoria ve Marco Schreyl sunacak

FIFA ödül törenini Eva Longoria ve Marco Schreyl sunacak

#TheBest.tagı ile şu anda sosyal medyada zirveyi zorlayan başlık futbolseverlerin büyük ilgisini çekiyor. 2016 yılı FIFA ödül töreninde sadece futbol severler ekran başında olmayacak. Eva Longoria ve Marco Schreyl tarafından sunulacak olan FIFA ödül töreni bu iki ünlünün hayranlarını da ekran başına kilitleyecek. İsviçre’nin Zürih kentinde 9 Ocak 2017 tarihinde yapılacak olan FIFA ödül törenlerinde 11 kategoride ödül dağıtılacak.

YILIN FUTBOLCULARI

2016 yılının en iyilerine verilecek olan ödüller FIFA 2016 ödül töreninde sahiplerini bulacak. Yılın en iyi kadın futbolcusu ve yılın en iyi erkek futbolcusu ödülleri merakla beklenen ödüller arsında. Ünlü basketbolcu Tony Parker’ın eski eşi olan ve dünyaca ünlü aktris Eva Longoria ile ünlü TV spikeri Alman Marco Schreyl tarafından sunulacak olan FIFA ödül töreninde gözler hiç şüphesiz Eva Longoria’da olacak.

YILIN 11’İ BELİRLENECEK

En iyi erkek ve kadın futbolcunun yanı sıra yılın teknik direktörünün de ödül alacağı 2016 FIFA ödül töreni içerisinde yılın en iyi on biri de açıklanacak. Ödül töreninde fair play alanında, yılın taraftarı alanında, 2016 yılının en iyi golü kategorisinde olmak üzere on bir kategoride ödüller dağıtılacak.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM