İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu

İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu Şırnak İdil’de terör örgütü pkk mensuplarına yönelik operasyonda 2 asker şehit oldu. Şırnak’ın İdil ilçesinde terör örgütü pkk mensuplarına yönelik operasyonda 2 asker şehit oldu. İlçede pkk’lı teröristlerin yakalanması, patlayıcılarla tuzaklanan çukurların kapatılması ve barikatların kaldırılması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için ilan edilen sokağa çıkma […]

İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu

İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu

İdil’de 2 Askerimiz Şehit Oldu Şırnak İdil’de terör örgütü pkk mensuplarına yönelik operasyonda 2 asker şehit oldu.

Şırnak’ın İdil ilçesinde terör örgütü pkk mensuplarına yönelik operasyonda 2 asker şehit oldu.

İlçede pkk’lı teröristlerin yakalanması, patlayıcılarla tuzaklanan çukurların kapatılması ve barikatların kaldırılması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından güvenlik güçlerince 18 Şubat’ta başlatılan “Şehit Özel Harekat Polisi Ersin Yıldırım Operasyonu” sürüyor. Operasyonda teröristlerin saldırısı sonucu 2 asker şehit düştü.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Teröristlerin kökü kazınmalı ve ülkemiz rahat bir nefes almalıdır. Bu çalışmalar sırasında askerimize, polisimize, emniyet mensuplarına Öğretmenler İçin olarak kolaylıklar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
idil şehit

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM