İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba günü okullar kar tatili ilan edildi

İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba günü okullar kar tatili ilan edildi İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul’da okulların 11 Ocak Çarşamba günü de tatil edildi. Kentte etkisini sürdüren kar yağışı bugünde etkili oluyor. 9 Ocak pazartesi ve 10 Ocak Salı günü İstanbul’da okullar tatil ilan edilmişti. 11 Ocak çarşamba günü de İstanbul’da okullar […]

İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba günü okullar kar tatili ilan edildi

İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba günü okullar kar tatili ilan edildi

İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul’da okulların 11 Ocak Çarşamba günü de tatil edildi. Kentte etkisini sürdüren kar yağışı bugünde etkili oluyor. 9 Ocak pazartesi ve 10 Ocak Salı günü İstanbul’da okullar tatil ilan edilmişti. 11 Ocak çarşamba günü de İstanbul’da okullar tatil edildi.

ÜÇÜNCÜ KEZ KAR TATİLİ

Beş gündür süren kar yağışı, fırtına ve kötü hava koşulları İstanbul’da 11 Ocak 2017 Çarşamba günü okulları tatil ettirdi. İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada 11 Ocak Çarşamba günü okulların İstanbul geneli tatil edildiği belirtildi.

KAR YAĞIŞI SÜRECEK

İstanbul’da yüksek kesimler başta olmak üzere kar yağışının süreceği belirtildi. Yükseklerde yoğun olarak kar yağışı orta kesimlerde ise karla karışık yağmur görüleceğini söyleyen meteoroloji uzmanları buzlanmaya karşı vatandaşları uyardı.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM