Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu

Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu Mardin’in Nusaybin ilçesinde, pkk’lı teröristlerin bomba yüklü araç, roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda 2 polis şehit oldu, aralarında sivillerin de bulunduğu 4’ü ağır çok sayıda kişi yaralandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde pkk’lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda 2 polis şehit oldu, aralarında sivillerin […]

Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu

Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu

Nusaybin’de 2 Polisimiz Şehit Oldu Mardin’in Nusaybin ilçesinde, pkk’lı teröristlerin bomba yüklü araç, roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda 2 polis şehit oldu, aralarında sivillerin de bulunduğu 4’ü ağır çok sayıda kişi yaralandı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde pkk’lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda 2 polis şehit oldu, aralarında sivillerin de bulunduğu 4’ü ağır çok sayıda kişi yaralandı.

İpek Yolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ile bitişiğinde bulunan lojmanlara pkk’lı teröristler bu sabah saat 06.00 sıralarında bomba yüklü araç, roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi.

Saldırıda henüz kimlikleri öğrenilemeyen 2 polis memuru şehit olurken, polisler ve lojmanda oturanların da aralarında bulunduğu 14 kişi yaralandı.

Çatışma çıktı

Şiddetli patlamada emniyet binası ile lojmanda yangın çıktı ve büyük hasar oluştu. Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ndeki polislerin karşılık vermesiyle çatışma çıktı.

Çatışmanın sürdüğü bölgeye Nusaybin ve Mardin’den takviye güvenlik güçleri ile ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgede güvenlik güçleriyle pkk’lılar arasındaki çatışmalar bir süre devam etti.

Saldırıda 2 polis şehit oldu, aralarında sivillerin de bulunduğu 4’ü ağır çok sayıda kişi yaralandı.

Patlamanın etkisiyle polis lojmanlarında büyük hasar yaşanırken, kara yolunda da derin çukur oluştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM