Öğretmenin ifadesi kan dondurdu, Kuran’ın eksiklerini ‘O’ tamamlıyor

FETÖ’ye yönelik sürdürülen operasyonlarda gözaltına alınan ve tutuklanan öğretmenlerin ifadeleri şaşkına çevirdi.

Öğretmenin ifadesi kan dondurdu, Kuran’ın eksiklerini ‘O’ tamamlıyor

Öğretmenin ifadesi kan dondurdu, Kuran’ın eksiklerini ‘O’ tamamlıyor

Adana’da FETÖ soruşturması kapsamında Milli Eğitim den sorumlu imam olduğu iddia edilen ve tutuklanan Öğretmen’in ifadeleri şaşırttı.

PEYGAMBER’DEN SONRA 

Adana’da Milli Eğitim’den sorumlu FETÖ bağlantılı öğretmen verdiği ifadede Fethullah Gülen’in Hz. Muhammet’ten sonra gelen kişi olduğunu, Kuran’da yer alan eksikliklerin tamamlaması görevini Fethullah Gülen’in üstlendiğini ifade etti. FETÖ soruşturması kamuda hızla devam ederken, gözaltına alınan ve tutuklanan öğretmenler, memurlar Fethullah Gülen hakkında bilinmeyen ifadeleri açıklıyorlar.

Adana emniyeti tarafından Adana’da düzenlenen inceleme ve soruşturma işlemlerinde 13 öğretmenin gözaltına alındığı ifade edildi. Yapılan operasyonlarda öğretmenlerin kaldıkları evlerde FETÖ bağlantılı belge ve evrakların ele geçirildiği açıklandı.

GÜLEN’E ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Gözaltına alınan öğretmenlerden M.D., Fethullah Gülen için tutuklanmanın onur ve gurur olduğunu ifade ederken, Gülen’in Hz. Muhammet’ten sonra gelen kişi olduğunu, onun uğruna her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu vurguladı. İfadeleri alındıktan sonra tutuklanan öğretmenler cezaevine gönderildi.

MemurlarNet

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM