PTT İstanbul’da büroya ve gişeye 500 memur alacak, başvuru tarihi haftaya

PTT 2500 memur alacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada PTT’ye toplamda 2500 personel alınacağını açıklamıştı. PTT’ye 2500 personel alımı detayları da belli olmaya başladı. Arslan tarafından yapılan açıklamaya göre PTT’ye alınacak 2500 personelin 500’ü önümüzdeki hafta başlayacak başvuru süreci ile İstanbul’da işe alınacak. İstanbul’da göreve alınacak PTT personeli büro, gişe ve dağıtıcı memur olarak istihdam edilecek.

PTT İstanbul’da büroya ve gişeye 500 memur alacak, başvuru tarihi haftaya

PTT İstanbul’da büroya ve gişeye 500 memur alacak, başvuru tarihi haftaya belli oluyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. 2017 yılında PTT’ye kaç personel alınacak sorusunu yanıtlandıran Arslan, 2017 yılında ilk etapta PTT’ye 2500 personel alınacağını açıkladı. PTT’ye 2500 personel başvuruları için de ayrıntılı bilgi veren Arslan, 2500 personelin 500’ünün İstanbul’da istihdam edilmesi için memur başvurularının haftaya başlayacağını açıkladı. Haftaya başlayacak olan PTT personel başvurularında istihdam edilecek kişiler İstanbul’da ağırlıklı olarak büro, dağıtım ve gişe memuru olarak görev yapacak.

PTT 2500 PERSONEL ALACAK

2017 yılı kamuya memur alımında en çok merak edilen kurumlardan birisi PTT olmuştu. Merakla beklenen PTT’ye personel alımı ile ilgili açıklama en yetkili kişiden geldi.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada toplamda 2500 personelin PTT’ye alınacağını açıkladı. Arslan daha sonraki süreçlerde PTT’ye çalışan alınması hususunda ise net bilgi vermezken, 2500 personelden 500’ü için haftaya başvuruların alınmaya başlayacağını açıkladı.

500 PERSONEL İSTANBUL’A ALINACAK

2500 PTT personeli için 500 kişilik kontenjanın İstanbul için ayrıldığını belirten Arslan, ilk etapta haftaya 500 kişi için başvuru alacaklarını açıkladı. Büro, gişe ve dağıtıcı memurlar ağırlıklı olmak üzere İstanbul’da 500 kişinin PTT’ye alım sürecinin önümüzdeki hafta başlatılacağını belirten Arslan geri kalan 2 bin kişinin PTT’ye personel olarak alınması için ise çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan
PTT 2500 personel alacak

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM