Recep İvedik 5 fragmanı izleyiciden tam not aldı, sıra filmi izlemede

Recep İvedik serisi ile özdeşleşen Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Recep İvedik 5″in fragmanı bugün yayınlandı. Kısa süre içerisinde 3 milyona yakın izlenen fragmana ilgi yoğun oldu. Recep İvedik 5 gösterim tarihi Almanya’da 16 Şubat, Türkiye’de 17 şubat olarak belirlendi.

Recep İvedik 5 fragmanı izleyiciden tam not aldı, sıra filmi izlemede

Recep İvedik 5 fragmanı izleyiciden tam not aldı, sıra filmi izlemede

Recep İvedik 5 filminin izleyici ile buluşmasına bir ay var. Fragmanı yayınlanan filim için şimdiden bekleyiş başladı. Serinin son filmi olan Recep İvedik 5 komedi severler için en iyi filmler arasında yerini alacağa benziyor. Çünkü Recep İvedik 5 fragmanı çok kısa sürede izleyici rekoru kırdı.

Recep İvedik 4 ile rekor kıran Şahan Gökbakar, aynı başarıyı serinin beşinci filminde de yakalamaya çalışacak. Filmin dördüncü serisinde 8 milyon liraya yakın gişe hasılatına ulaşan Şahan Gökbakar’ın, Recep İvedik 5 ile gişe hasılatını 10 milyon lira civarı bir rakama taşıması bekleniyor.

SENARYO GÖKBAKARLAR’DAN

Recep İvedik 5 filminin senaryosunu Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte yazdı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturuyor. Recep İvedik 5 filmi ağırlıklı olarak üç şehirde çekildi. Filmin çekildiği şehirlerin İstanbul, Antalya ve Üsküp olduğu belirtildi. Recep İvedik 5 filmi oyuncularından Şahan Gökbakar’a Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor.

3 MİLYONU GEÇTİ

Youtube’da Şahan Gökbakar’ın hesabından yayınlanan Recep İvedik 5 filmi fragmanı izleyici sayısı kısa sürede 3 milyonu geçti. Filmin gösterime gireceği tarihte ise büyük yoğunluk olması bekleniyor. Recep İvedik 5 filmi izlemek isteyen seyirciler 17 Şubata kadar beklemek zorunda.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM