Türk Helikopteri Düşürüldü Mü?

Türk Helikopteri Düşürüldü Mü? Rusya’nın propaganda aracı olarak kullandığı Russia Today televizyonu, Kuzey Irak’a hava operasyonu düzenleyen bir Türk helikopterinin pkk’lı teröristler tarafından düşürüldüğünü iddia etti. Rusya’nın propaganda aracı olarak kullandığı RT kanalı pkk’lı teröristlerin Kuzey Irak‘ta Türk helikopterini düşürdüğünü iddia etti. 16 Şubat’ta düşürüldüğü iddia edilen helikopterle iligili herhangi bir  görüntü paylaşılmadı. pkk’lı teröristlerin sözlerine yer […]

Türk Helikopteri Düşürüldü Mü?

Türk Helikopteri Düşürüldü Mü? Rusya’nın propaganda aracı olarak kullandığı Russia Today televizyonu, Kuzey Irak’a hava operasyonu düzenleyen bir Türk helikopterinin pkk’lı teröristler tarafından düşürüldüğünü iddia etti.

Rusya’nın propaganda aracı olarak kullandığı RT kanalı pkk’lı teröristlerin Kuzey Irak‘ta Türk helikopterini düşürdüğünü iddia etti. 16 Şubat’ta düşürüldüğü iddia edilen helikopterle iligili herhangi bir  görüntü paylaşılmadı.

pkk’lı teröristlerin sözlerine yer verilen haberde örgüt propagandası yapılarak Türkiye’yi küçük düşürücü ifadelere yer verildi.

Yetkililerden ya da Genelkurmay’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Gerçekten helikopterimiz düşürüldü mü?

Yetkililer bu konuda açıklama yapacak mı? Yoksa Rusya bu iddiasının doğruluğunu kanıtlayacak bir belge, resim, görüntü paylaşacak mı?

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
helikopter pkk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM