Ülker’in videosunda skandal! 1 Nisan Ülker videosu tartışma yarattı

Ülker firması (Yıldız Holding) için hazırlanan ve paylaşılan reklama tepkiler yağıyor. Yıldız Holding firması patronu Murat Ülker ise yaptığı açıklamada “kumpas var” dedi. 1 Nisan Ülker Videosu olarak sosyal medyada yer alan videoya tepkiler artmaya devam ediyor.

Ülker’in videosunda skandal! 1 Nisan Ülker videosu tartışma yarattı

Ülker’in videosunda skandal! 1 Nisan Ülker videosu tartışma yarattı

15 Temmuz darbe girişiminden sonra terör örgütü FETÖ’nün yeni kalkışmalar yapacağı iddiaları uzun bir süre basında yer aldı. Bazı il ve ilçelerde halk tekrar toplanmış, çıkan haberlerin yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak halen OHAL sürecinde olan ülkemiz FETÖ lehine olan hiçbir şeyi kabul etmemekte, gerekli tepkiyi göstermektedir. Sosyal medyada paylaşılan ve hızla yağılan Ülker’in yeni videosuna tepki geldi. Ülker firması için hazırlanan ve Ülker’in sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda şiddet, intikam gibi subliminal mesajların yer aldığı iddia edildi.

1 NİSAN ÜLKER VİDEOSU

Ülker’in 1 Nisan videosu incelendiğinde kardeşini kale direğine bağlayan sonra ona sert top atan, şiddet içerikli ve intikam, hesaplaşma konularında bir reklam görüyoruz. ogretmenlericin.com olarak bunun normal bir reklam filmi olmadığını değerlendiriyoruz. Ülker firması patronu Murat Ülker’de gece saatlerinde attığı twitte şu mesaja yer verdi;

Yurtdışındayım.Şimdi duydum.Haber verenlere teşekkürler.Kumpası kuranlar hakettiklerini bulacaklar.Milletimizin yanındayız.

Murat Ülker tarafından atılan bu mesaja göre reklam filminden Ülker’in patronunun haberi yok. Ülker’in reklam videosunda darbe, şiddet, suikast gibi imalar yapıldığı iddia edilmiş ve tepkiler verilmeye başlanmıştı. Ülker firmasından yapılan son açıklamada ise 1 Nisan Ülker reklam videosunun bilerek yanlış yere çekilmeye çalışıldığı, “küçük kardeş olmak” adlı kampanyalarına maksatlı olarak farklı noktalara çekildiği vurgusu yapıldı.

Ülker’in 1 Nisan Videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Bu videodan sonra vatandaşların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’da yer alan konutunda gece nöbeti tuttuğunu belirtelim.

Kısıklı Konutu

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç ise konuyla ilgili bir açıklama mesajı paylaştı;

Saadet Oruç

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’da Ülker’in yeni videosu için ağır eleştirilerde bulundu.

Lütfiye Selva

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’de Ülkerin 1 Nisan videosu hakkında soruşturma başlatıldığını belirtti.

Metin Külünk

Ülker açıklamasında ise reklam filminden farklı anlamlar çıkartılarak yanlış yere çekilmesi için hukuk mücadelesi vereceklerini açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Bıktık artık bu tarz haberlerden huzurlu bir hayat yasamak istiyoruz.Haberleri izlemek istemiyoruz.Asgari ücretle iyi kötü geçiniyoruz. önceden iyi kötü huzurluyduk hiç yoktan.Bu nedir herseyden suc icat ediliyor.milletin psikolojisini bozuyorsunuz.Ne zamana kadar sürebilir bu durum.Ve nasıl sonuçlar doğurur gelecekte acaba uzmanlara sormak lazım.

  2. ya hu artık vazgeçin bile bile niye ülkeye zarar veriyorsunuz işlerinden atılan masumlarıda zarar veriyorsunuz kendimizi aklamaya çalışıyoruz sizin fütürsuzca davranışlarınız ve eylemleriniz yüzünden olan biz masumlara oluyor ne bitmez tükenmez bir çeteymişsiniz siz ya…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM