Ünlü oyuncu Recep İvedik oyuncusu Cem Korkmaz intihar etti

Cem Yılmaz’ın ağbisi Can Yılmaz twitter hesabından yaptığı açıklamada ünlü oyuncu Cem Korkmaz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Can Yılmaz’ın açıklamasından önce Cem Korkmaz intihar mı etti haberleri kısa sürede sosyal medyada paylaşılmaya başlamıştı.

Ünlü oyuncu Recep İvedik oyuncusu Cem Korkmaz intihar etti

Ünlü oyuncu Recep İvedik oyuncusu Cem Korkmaz intihar etti

Recep İvedik 4’de tanınan aynı zamanda da “Oha diyorum” kanalında çalışan Cem Korkmaz intihar etti. Hayatını kaybeden ünlü oyuncu hakkında ilk açıklama Can Yılmaz’dan gelirken Yılmaz açıklamasında oyuncunun intihar haberinin doğru olduğu yönünde bilgi verdi.

CEM KORKMAZ VEFAT ETTİ

Mediakraft bünyesinde de çalışan birçok projeye imza atan ve filmlerde yer alan Cem Korkmaz Recep İvedik serilerinin dördüncüsünde iyice ün yapmıştı. Sosyal medyada, bazı haber sitelerinde youtube kanallarında verilen bilginin doğruluğu uzun süre teyit edilememişti. Ancak ünlü oyuncunun intihar ettiği yönündeki paylaşımlara Can Yılmaz açıklama yaptı ve oyuncunun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Can Yılmaz twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Cem Korkmaz’ın intihar haberi

Ünlü oyuncunun en yakın arkadaşı olarak bilinen Yavuzselimyavuzer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cem Korkmaz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Aşağıdaki videoda ünlü oyuncu ve video yapımcısı Cem Korkmaz’ın hayatını kaybetmesi ile ilgili son gelişmeler paylaşıldı.

Babası da ünlü bir oyuncu olan Cem Korkmaz’ın hayatını kaybetmesi hayranları arasında kısa sürede büyük üzüntüye sebep oldu. Korkmaz’ın babası GORA filminde Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim! repliğini kullanan Tihulu karakterini canlandırmıştı. Oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu Cem Korkmaz’ın neden intihar ettiği konusunda şu ana kadar bir bilgi paylaşılmadı.

Cem Korkmaz

Cem Korkmaz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle instagram hesabından yukarıdaki resmi ve mesajı paylaşmış. “İşte ben böyle bir ailenin evladıyım.. ❤️❤️İyi Ki Varsınız!!! DÜNYANIN EN SEVİMLİ İKİLİSİ. ❤️❤️ Cumhuriyet’in 94. Yılı Hepimize Kutlu olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM